Jedenáctiletá dívka našla rodiče mrtvé v posteli. Z nemocnice je poslali s covidem domů, měli se jen izolovat

Co přesně se v pokoji stalo a kdy manželé zemřeli, už se asi nedozvíme
 

Jedenáctiletá školačka z amerického Missouri našla těla svých rodičů v posteli. Její maminka byla pár dní předtím s pozitivním testem na covid-19 v nemocnici, ale poslali ji domů s tím, aby se uchýlila do karantény. Spolu s manželem se tedy zavřeli v pokoji v přízemí, ze kterého už bohužel nevyšli, informuje web Daily Mail.

Erika a Scott Greenmanovi ze St Louis v Missouri měli ve čtyřiceti letech pozitivní testy na nový typ koronaviru. Chtěli chránit svoji dceru, proto se izolovali v jedné části domu. „Právě jedenáctiletá dívenka pak ale učinila objev, jehož následky si zřejmě ponese do konce života,“ řekli pro web Daily Star sousedé manželského páru. Policie v St. Louis tragédii potvrdila.

 

Please keep our family in your thoughts and prayers as we are mourning the loss of my Aunt Erika Nance Greenman and her husband Scott Greenman. Love while you can because life is so uncertain!

Zveřejnil(a) Michael Nance dne Čtvrtek 18. února 2021

Milujte, dokud můžete

Na sociálních sítích se okamžitě spustila vlna solidarity. „Prosím, myslete na naši rodinu a modlete se za ni, když truchlíme nad ztrátou Eriky Nance Greenmanové a jejího manžela Scotta Greenmana. Milujte, dokud můžete, protože život je tak nejistý!“ napsal si na Facebook Michael Nance.

Přidávala se celá řada dalších lidí. Nejen z rodiny, ale i přátelé nebo sousedé. „Nedokážu pochopit, proč tak krásná holčička přišla o oba rodiče a proč mé blízké kamarádce zemřela sestra, ani proč naše firma přišla o dva výjimečné zaměstnance,“ pokračovala rodinná známá Erica Goodwinová.

Sousedé oba manžele popisovali jako bezkonfliktní a příjemný pár. Nikdo z okolí nemůže tragédii pochopit a celá komunita se zřejmě z tragické smrti bude ještě dlouho vzpamatovávat.

KAM DÁL: Stav neustálého chladu končetin může být nebezpečný. Raynaudova choroba je dost zákeřná.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru