Jednoho z nejbohatších Brazilců střelila přítelkyně ve spánku do hlavy. Pak zbraň obrátila proti sobě

Nikdo nechápe, co Isabelu ke střelbě vedlo
11.01.2021 - 14:50  

Jednu z jeho legálně držených zbraní zřejmě použila přítelkyně Eltona Goncalvese Campela k tomu, aby ho ve spánku zastřelila. Podle policie pak Isabela de Araujo Valenca zbraň otočila proti sobě a zabila se ranou do hlavy. Důvod smrti podnikatele z jedné z nejbohatších rodin Brazílie je však do jisté míry stále záhadou.

Tělo pana Eltona Goncalvese Campela (35) bylo nalezeno se střelnou ranou v hlavě v luxusním bytě jeho rodičů v bohaté čtvrti Horto Florestal v Salvadoru na severovýchodě Brazílie, kde si pár užíval dovolenou. Bohatý obchodník byl údajně zastřelen svou přítelkyní, když spal. Isabela de Araujo Valenca měla podle policie okamžitě poté střelit i sebe.

Milovali se a byli veselí

Campelo pocházel z obce Juazeiro ve státě Bahia, jejímž hlavním městem je právě Salvador. Byl z velmi vlivné rodiny, která provozuje úspěšný obchod s koženým zbožím. Jeho otec byl v době tragédie také v domě, prý si ale myslel, že zvuky střelby jsou předměty padající na podlahu.

Podle místních nic nenasvědčovalo tomu, že by k vraždě a sebevraždě mělo dojít. „Oba byli zamilovaní, veselí. Nebo se tak alespoň tvářili. Všichni jsme z toho v šoku, nerozumíme tomu,“ potvrdil devětatřicetiletý Rodrigo Sousa, který v Salvadoru provozuje malou restauraci s místními specialitami.

Toto je poslední fotka před tragédií. Vypadali opravdu šťastně, že?

Měli se k sobě stěhovat
Elton a Isabela spolu chodili od roku 2018. Žili spolu ve stejném městě Petrolina kousek od Juazeira, zanedlouho se k sobě měli stěhovat. Poslední fotografie, kterou zveřejnila Isabela v sobotu kolem osmé hodiny večer, ukazuje pár společně na lodi. Na sociálních sítích přátelé obou píší o tragédii a požádali o modlitby.

KAM DÁL: Ivo (43): Lupénka mi napadla klouby, kvůli šupinám na obličeji se mi smáli.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru