Kerndlové luxus ve Španělsku evidentně svědčí. Vystavila dokonale opálené pozadí

Do showbyznysu se naplno dostala v roce 2001, když začala zpívat se skupinou Black Milk s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Více než osm let hledali dům snů. Tereza Kerndlová s manželem Reném Mayerem ho našli kousek od pláže ve vyhlášeném španělském letovisku Estepona. A co si budeme povídat, doslova bere dech. Stejně jako postava zpěvačky, které slunce a moře evidentně svědčí.

Kdo by jí nezáviděl? Zatímco většina z nás bude po podobném "domečku" na pláži do konce života jen potají snít, zpěvačka ho zhmotnila ve skutečnost. Vlastní dům! 8 let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře,“ napsala si před pár týdny k příspěvku, ve kterém fanoušky nemovitostí virtuálně provedla.

 

 

Jako reklama na štěstí

Od té doby se vyplatí Terezy sociální sítě sledovat. Zejména Instagram zásobuje videi a fotkami, které jsou jako vystřižené z katalogů cestovní kanceláře nebo realitního makléře. 

Navíc se nebojí ukazovat, že i ve čtyřiatřiceti letech má stále postavičku k nakousknutí. A když si k tomu přidáte fakt, že Kerndlová se téměř na každém snímku směje od ucha k uchu, máte na světě dokonalou reklamu na štěstí.

Barvu chytla parádní

Před pár dny si pak přidala příspěvek, ze kterého je zřejmě horko nejen mužům přesto, že v našich končinách momentálně žádné velké vedro rozhodně nepanuje. „Pokud si chceš vychutat hezký obraz, tak si ho musíš prohlédnout zblízka... PS Taky maluji, ale tenhle není můj!“ napsala si k němu zpěvačka.

 

 

Popis nevinný, fotka však ďábelská. Na jejím pozadí je dobře vidět, že španělské slunce perfektně opaluje. „Skvělá fotka, jsi proste kus barvu si chytla parádní,“ komentuje to jeden z fanoušků. A má stoprocentní pravdu!

KAM DÁL: Rád ukazuji svoji ženu jiným, říká podnikatel. A dělá to dobře, tyhle fotky vydělávají balík.