Mia (24): Nechtěla jsem spát se svým partnerem. Je jen málo děsivějších věcí než ty, které mi za to udělal

Zapomenout. To si teď hvězdička reality show přeje ze všeho nejvíc
 

Nejděsivější okamžiky svého života má za sebou hvězda reality show Teen Mom Mia Boardmanová. Její žárlivý bývalý přítel ji napadl, povalil na podlahu a začal ji škrtit. To vše kvůli tomu, že s ním krásná brunetka odmítla mít sex, napsal britský deník The Sun.

Čtyřiadvacetiletá žena tvrdí, že se bála o život, když ji její ex Christopher Brooks škrtil tak silně, že na jejím krku zanechal otisky prstů a jasně viditelné modřiny. Podle deníku The Sun jí čistič oken nejprve vzal telefon a nechtěl jí ho vrátit, dokud s ním nebude mít sex. Když odmítla, zaútočil na ni.

Je jen málo děsivějších věcí

„Myslela jsem, že už nikdy neuvidím svoji dceru. Bylo to hrozné,“ popisovala Mia otřesný zážitek. Soud v Maidstone s Brooksem neměl slitování. „Je jen málo děsivějších věcí než někoho přitisknout k podlaze a dusit ho. Myslela si, že ji zabijete,“ měl jasno soudce Julian Smith.

 

 

Násilník si odnesl trest 12 měsíců ve vězení. Podle důkazů Brooks neunesl rozchod a žárlil, když se jeho bývalá partnerka stýkala s jinými lidmi. Nezvládl své emoce a právem o všem bude moci přemýšlet za mřížemi.

Mia a její "Plenkové dny"

Mia skončila v reality show Teem Mom UK v roce 2018, aby mohla trávit více času s dcerou. „Rozhodla jsem se dát si pauzu. Ale to neznamená, že se už nikdy nevrátím. Myslím, že lidé neviděli ještě zdaleka všechno.“

Momentálně se pustila do vlastního rodičovského podcastu s Chloé Pattonovou s názvem  called Nappy Days with Mia Boardman, což se dá přeložit jako "Plenkové dny s Miou Bordmanovou". Hvězdička v každé epizodě s hostem z řad rodičů celebrit řeší výzvy, kterým museli čelit.

KAM DÁL: Dominik (28): V baru jsem potkal padesátiletou ženu. V noci mi ukázala věci, které mi vyrazily dech.