Muž kuší zastřelil štěně irského vlkodava, důvod byl šokující. Peklo si tě vezme, vzkazuje mu rodina

Pes neměl naději ani přes rychlou lékařskou péči
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Člověk si někdy připadá jako ve zlém snu. Co je tohle za svět, kde chlap na čtyřkolce jen tak střílí z kuše po psech a jednoho z nich zabije? Fena irského vlkodava Wilma si hrála u potoka poblíž řeky Darwin na severu Austrálie, když ji zatím neznámý pachatel zastřelil. Rodina je zdrcena.

Podle webu Daily Star fenka šíleného střelce ničím nevyprovokovala, dokonce si ho prý ani nevšímala. Muž chvíli stál, pak nastartoval, střelil Wilmu a odjel. Bezdůvodně. Jen tak pro zábavu. I když byla po nouzovém ošetření na místě okamžitě převezena k veterináři, zranění byla natolik vážná, že zemřela. 

Poprvé v životě plakal

Výstřel jí totiž prošel přímo zády a vnitřními orgány. Zkrátka neměla šanci. „Můj otec má zlomené srdce. Poprvé v životě jsem ho viděla plakat,“ řekla Rose, dcera majitele fenky. Ta jako jediná z vrhu doslova zázrakem přežila smrtící parvovirus, což je vysoce nakažlivé gastrointestinální onemocnění.

Není se tedy čemu divit, že byla domácím mazlíčkem se vším všudy. „Tatínek ji ošetřoval ve dne i v noci, byla jeho pýchou i radostí. Nechápu lidskou krutost vůči ani ne ročnímu štěněti,“ kroutila hlavou dcera zdrceného majitele Wilmy.

Ať skončí v pekle!

Rodina sdílela informace včetně popisu střelce na facebooku, kde se dočkala mnoha povzbudivých komentářů, ale i takových, které posílají agresora do horoucích pekel. Není se čemu divit. Pro rodinu je smrt milovaného štěněte obrovskou ztrátou.

KAM DÁL: Studie na mýto v Praze existuje. Nepopře ji ani primátor Hřib, ledaže by mu ji poradci i po schválení zarytě tajili.