Když má muž sex s mužem, nemusí být gay. Podle známého sexuologa je mezi nimi něco jiného, co je přitahuje

Tak co, pánové, jak to máte vy?
 

Muži klidně mohou mít sex s jinými muži a nemusí být gayové ani bisexuálové. Tvrdí to uznávaný americký psychoterapeut a sexuolog Dr. Joe Kort. Podle něj upřímné a rovné chlapy může přitahovat něco jiného, než je jejich sexuální orientace. Přidal i vlastní zkušenost.

Video, které Kort zveřejnil na síti Tik Tok, rozdělilo lidi na dva tábory. Jedni s ním zásadně nesouhlasí, druzí uznávají, že na jeho tvrzení může něco být. „Je to spíše chlapská věc než gay prožitek. Pro muže je sex často jen akt, jedno vystoupení, nedělají z toho více,“ tvrdí autor několika odbornách knih a mnoha publikací.

Nepřitahují je muži, ale sex s nimi

Lékaře s doktorátem z klinické sexuologie sleduje více než 300 tisíc lidí. Ti se od něj mimo jiné také dozvěděli, že mnoho mužů sobě má větší či menší dávku narcismu, a proto prý milují pomyšlení na to, že s nimi má sex další muž.

@drjoekort

There’s a ##difference between your ##attraction and your ##fantasies##lesbians ##women ##straightmen ##lgbt

♬ Up Beat (Married Life) - Kenyi

„Všechno je o něm, proto do toho jde. Dalším důvodem, proč spolu mají sex, je skutečnost, že je to do určité míry voyeurismus. Tito muži si užívají vzrušení z aktu a nepotřebují k tomu ženy. Nepřitahují je muži jako osoby, přitahuje je sex s nimi,“ doplňuje Kort.

Každý si na to musí přijít sám

Takže, pánové, co vy na to? Pokud jste k sobě upřímní, měli byste spát s jinými chlapy. Není to přitažené za vlasy? Asi jo a ne málo. „Je mi líto, ale tomuhle opravdu nevěřím,“ napsal do komentářů pod video jeden ze sledujících.

A i když se našla i řada těch, kteří s lékařem naopak souhlasí, finální otázku, zda sex s mužem ano nebo ne, si stejně musí zodpovědět každý sám.

KAM DÁL: Dívku poslali ze školy domů, její oblečení prý vypadalo jako spodní prádlo a rozptylovalo by učitele. Ponížili ji, zuří její otec.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru