Nikola (25): Manžel se vyspal s mojí sestrou. Pak přidal ještě jednoho člena naší rodiny, bylo to nechutné

Život někdy píše neuvěřitelné příběhy
 

Život někdy píše opravdu neuvěřitelné příběhy. Pětadvacetiletá Nikola si myslela, že žije v harmonickém a spokojeném manželství. Její představa trvala celé dva roky, pak však přišlo kruté vystřízlivění. Zjistila totiž, že její manžel udržuje dva milenecké vztahy. Jedním z nich byl poměr s její vlastní sestrou. Jak ale říká, největší šok měl teprve přijít.

Zjistit, že je manžel nevěrný, samozřejmě není nic příjemného pro žádnou ženu. V případě Nikoly z Brna tento samotný akt nebyl to nejbolestnější zjištění. „Dva roky. Celé dva roky spal s mojí vlastní sestrou. Dokonce spolu jezdili na výlety, když mi tvrdil, že má neodkladnou služební cestu nebo jde s kamarády na squash. Dokázali se přetvařovat a já blbá nic nepoznala,“ kroutí dnes hlavou sympatická brunetka.

Věci kolem sebe nevnímala

Nejspíš to bylo tím, že i ona sama měla hodně zájmů. Hodně sportovala, učila se maďarsky a arabsky, což je pro našince celkem "vražedná" kombinace jazyků. A do toho se ještě starala o nemocnou maminku. „Je fakt, že jsem si několikrát říkala, proč ta potvora není u mamky se mnou. Proč se tam nikdy nemůžeme potkat a věci řešíme jen po telefonu,“ vzpomíná dnes žena, která sestru nedokáže titulovat jménem. Potvora je nejslušnější slovo, které na její adresu padne.

Pravdou také je, že rodina se pohromadě příliš nevídala. Rodiče rozvedení, Nikoly otec žije v Kanadě a do České republiky létá maximálně na vánoční svátky na několik dní. „Máma měla chronické problémy se zády. Potřebovala často asistenci nebo pomoc s nákupy a tak.“

Začal za ní chodit sám

Když nemohla Nikola, za maminkou chodila její sestra. Většinou ve stejný čas nebyl doma ani Nikoly manžel. Výmluv měl prý připravených hodně. A jak se mnohem později ukázalo, za šestačtyřicetiletou ženou začal chodit i sám.

„Mamka se hodně zlepšovala. Říkala jsem si, čím to je. Začala chodit na rehabilitace, což předtím spíš odmítala. Dokonce absolvovala další vyšetření, které nakonec ukázaly, v čem je problém a že je řešitelný. Během několika měsíců se dala úplně dohromady. Ze srandy jsem jí provokovala, že v tom je určitě nějaký chlap. A také že byl, můj manžel,“ přidává Nikola další detail z jejího života.

Sekretářka mi byla ukradená

Postupně se dozvídala více podrobností, než možná kdy chtěla vědět. Například jeho "velmi dobrý kamarád" jí prozradil, že několik měsíců udržuje intimní vztah se svou sekretářkou. „Víte, já už to ani neřešila. Když se dozvíte, že to váš chlap táhne s vaší sestrou a k tomu si přidá i mámu, nějaká sekretářka je vám úplně ukradená.“

Nikola okamžitě podala žádost o rozvod, dnes už jsou s bývalým manželem od sebe. Pikantní ale je, že neskončil ani s dvaadvacetiletou sekretářkou, ani s třicetiletou sestrou. Ale s její mámou, které je šestačtyřicet. 

(v příběhu je na žádost čtenářky změněno jméno, fotka u článku je pouze ilustrační)

KAM DÁL: Prokletý klub 27: Nehody, sebevraždy a hrozný životní styl zabil ve 27 letech nejen Cobaina nebo Winehouse.