Osm dní hrůzy: Patnáctiletou dívku zdrogovali a unesli, prožila si peklo. Popsala, co se dělo

Něco tak hrozného si zřejmě neumíme ani představit
 

Děsivé příběhy, kterým civilizovaný svět ani nechce uvěřit. V Indii jako by bylo znásilňování na denním pořádku. Osm dní hrůzy po svém únosu teď popsala teprve patnáctiletá dívenka z města Jhalawar. Myslela si přitom, že jde se svými přáteli koupit novou tašku do škoy.

Patnáctiletá školačka podle webu Daily Star tvrdí, že byla vystavena osmidennímu znásilňování od dvaceti mužů poté, co byla omámena. Byla přesvědčena, že si jde koupit školní tašku, místo toho skončila v parku nejen se svými kamarády, ale i s dalšími neznámými lidmi. Ti jí prý dali drogy a odvezli.

Policisté mimo službu

Dalších osm dní pak popisuje jako peklo na zemi, kdy se na ní postupně střídali další a další muži včetně čtyř nezletilých chlapců. Dosud bylo v souvislosti s tímto činem zatčeno celkem osmnáct lidí. Web Daily Mail dále informuje o tom, že dva policisté ve vysokých funkcích mají pozastavenu činnost kvůli nedbalosti.

„Nic neudělali ani deset dní po činu,“ řekl vyšetřovatel Sharad Choudhary. Ředitelka Výboru pro péči o děti Kaniz Fatimaová navštívila dům rodiny a odnesla si prohlášení samotné dívky i její matky.

Indie hlásí mnoho podobných případů

Indie je bohužel podobnými případy známá. Řádí tam mnoho gangů, jejichž činy jsou nad chápání civilizovaného člověka. Nedávno se objevily informace o teprve dvanáctileté dívce, která byla znásilněna, zavražděna a následně zpopelněna během dvanácti dní, kdy byli její rodiče násilím drženi mimo dům. Když se pak vrátili, našli ji v kaluži krve, píše Daily Star.

V prosinci 2020 zase byla znásilněna žena pěticí mužů a pak údajně znovu policisty, když přišla trestný čin nahlásit. K děsivým zločinům mělo dojít ve městě Shahjahanpur v okrese Shahjahanpur v Uttarpradéši.

KAM DÁL: Pozor, kam chodí vaše děti. Zvrhlík dělal dívkám sexuální návrhy, pracoval přitom pro mládežnickou organizaci YMCA.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru