Otřesný případ vraždy: Šestnáctiletý otec se svou matkou vymyslel hrozný způsob, jak se zbavit novorozence

Mladý vrah vypovídal online
Zobrazit fotogalerii (2)
14.01.2021 - 13:28  

Jak se vůbec může něco tak strašného stát? Šestnáctiletý Logan T Kruckenberg-Anderson prý nevěděl, co dělat se svou čerstvě narozenou holčičkou. S vlastní matkou tedy zosnovali plán, který by mohl být námětem strašlivého hororu. Děvčátko totiž odvezli daleko od lidí, kde ji měl mladík položit na padlý zasněžený strom a usmrtit dvěma výstřely do hlavy. 

Normálnímu člověku běhá mráz po zádech, když se dozví takto otřesnou informaci. Nechápe, jak je vůbec možné, že je někdo schopen udělat něco tak hrůzného. Šestnáctiletý Logan prý u výslechu policii řekl, že s matkou došli k závěru, že s miminkem musí něco udělat, protože si ho zkrátka nemohou nechat. „Nechtěli jsme ho v našich životech.“

Narodila se ve vaně

Mladý vrah z Albany ze státu Wiconsin v USA už byl obviněn z úmyslného zabití. Podle amerického ministerstva spravedlnosti bude Kruckenberg-Anderson souzen jako dospělý. V případě prokázání viny tak může strávit zbytek života za mřížemi. 

Jen pár hodin před tím, než se otřesný čin stal, dostali místní policisté hlášku od občana Albany, že jeho dcera právě porodila doma do vany, ale že dítě zmizelo. Strážci pořádku sice po novorozenci začali pátrat, smrti ale bohužel zabránit nedokázali. Novopečený otec totiž vzal holčičku do baťohu a odnesl ji do domu své matky.

Střílel, aby nezmrzla

Přitom pachatelé s vraždou nejprve ve svých plánech vůbec nepočítali. Podle jejich výpovědí chtěli dítě „dát někomu ze známých v okolí“ nebo ho odnést do agentury, která se zabývá adopcemi. Smrt dívenky, která ani nedostala jméno, jim však nakonec přišla jako nejlepší řešení, které nevyvolá žádné otázky.

Kruckenberg-Anderson policii tvrdil, že střílel proto, aby holčičku nenechal jen tak v mrazu. Podle něj jí tak zřejmě zkrátil utrpení. „Kdybych ji tam nechal jen tak napospas živlům, stejně by zemřela,“ trvdil s tím, že celou cestu zpět stále slyšel pláč miminka.

KAM DÁL: Jedenáctiletého chlapce unesl manažer pizzerie. Když se po 4 letech vrátil domů, požádal o špagety a masové kuličky.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru