Pamatujete si na slovenskou krásku Belohorcovou? Takhle vystavuje tělo ve 45 letech

S manželem Vlastimilem Hájkem má dceru a syna
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Jedenáct let žila bývalá playmate Zuzana Belohorcová s manželem Vlastou Hájkem a dvěma dětmi v americkém Miami. Teď se usídlili na Kanárských ostrovech, konkrétně na Tenerife. Blonďatá dračice ze své smyslnosti neztratila téměř nic. Přibývající roky sice zastavit nejde, ale zub času byl v jejím případě velmi milostivý.

Jejich syn Nevio se v USA narodil, dcera Salma tam žila od šesti měsíců. Opustit život na South Beach tak nebylo vůbec snadné, což také Belohorcová poznamenala na svém instagramovém profilu. Nové výzvy je ale lákají, na Tenerife si založili realitní kancelář a vlastně tak pokračují v úspěšném podnikání.

Toto je "náš čas"

Možná právě prostředí, ve kterém žije, znamená, že se na blondýnce čas skoro nepodepsal. Kdo by jí hádal pětačtyřicet? Tělo v plavkách se stále nestydí vystavovat a dobře dělá. Nemá k tomu totiž rozhodně důvod. „Nejhezčí chvíle v životě se netýkají sobeckých úspěchů, ale věcí dělaných pro lidi, které milujeme a vážíme se jich,“ prozrazuje svůj možný recept na "věčnou krásu". 

 

 

Život na Tenerife si rodinka pěkně užívá. „Po škole je každý den "náš čas". Celá rodina povinně naskáčeme do bazénu a po celém dni se ochladíme,“ usmívá se Belohorcová. Vždy pozitivní, usměvavá. Trable hází za hlavu nebo je minimálně neventiluje na veřejnost. Také zde je možné hledat důvody, proč si manželé bez veřejně propíraných skandálů došli nejprve pro svůj americký a teď i španělský sen.

 

 

 

Jednou se třeba vrátí domů...i když, kde to vlastně je? Podle všeho už spíš za mořem. Miami jim přirostlo k srdci, jak už několikrát přiznali. V každém případě jsou důkazem, že když člověk něco opravdu chce, tak to dokáže.

KAM DÁL: Bendová si zkoušela spodní prádlo. Její fotky zvýší srdeční tep a nejsou pro osoby s nemocným srdcem.