Film Příliš osobní známost letí. Na Netlfixu boduje i díky Balzerové a Hřebíčkové

Herecké obsazení je skvělé
 

Eliška Balzerová, Tatiana Dyková a Petra Hřebíčková jsou zárukou kvality. Vědí to i diváci Netflixu, snímek Příliš osobní známost je totiž na prvním místě elitní desítky nejsledovanějších filmů více než týden. A kupodivu bodoval i loni v českých kinech, kde se stal i přes pandemii koronaviru druhým nejnavštěvovanějším s 312 tisíci diváky.

Kdo si pamatuje na trhák Všechno nebo nic, tak se vlastně ani úspěchu filmu Příliš osobní známost nemůže divit. Za filmem podle bestselleru Evity Twardzik Urbaníkové totiž stojí stejný tvůrčí tým. „Mám z toho velkou radost. Diváci jsou to jediné kritérium, které rozhoduje. A tady je to jasné,“ pochvaloval si producent Peter Núñez.

Bude to další divácký hit?

A nemusí to být zdaleka vše. Osvědčený tandem ve složení Evita Twardzik Urbaníková a producentská společnost NUNEZ NFE momentálně natáčí komedii V létě ti řeknu, jak se mám pod režisérským vedením Marty Ferencové. Herecké obsazení je, jak jsou diváci u „evitovek“ zvyklí, opět mezinárodní. Z českých hvězd se ve filmu objeví Tereza Kostková, Ondřej Sokol nebo Martin Hofmann.

„Natáčíme společně už třetí film a musím říct, že s vědomím toho, že ten předešlý tak divácky rezonuje, se mi chodí na plac ještě radostněji,“ neskrývá radost spisovatelka Evita Twardzik Urbaníková.

Kdo se ve filmu objeví?

„Děkujeme divákům za přízeň, zájem a za pozitivní ohlasy,“ doplnila režisérka Marta Ferencová, která ve snímku Příliš osobní známost režírovala kromě Petry Hřebíčkové, Tatiny Dykové a Elišky Balzerové také například slovenské herce Ľuboše Kostelného či Mariána Mitaše, Chorvata Janka Popoviče Volariče nebo Srby Branislava Trifunoviče a Predraga Manojloviče.

KAM DÁL: České úspěchy na Oscarech. Režimem uklizený dětský herec a nedostižný Forman.