Rád ukazuji svoji ženu jiným, říká podnikatel. A dělá to dobře, tyhle fotky vydělávají balík

Každý si možná zábavu představujeme jinak, ale když jim to vyhovuje...
 

Který muž by nechtěl fotit svoji partnerku v erotických scénách. Ale dávat ji pak na internet a společně na intimnostech vydělávat? Pro Kelly Starkovou a jejího manžela každodenní činnost. Prý to dokonce posílilo jejich vztah a sexuální život, řekli pro list New York Post.

Manžel prostě nafotí její pikantní fotky a dá je na OnlyFans. Normální. Tak jako my jdeme do práce, oni "makají" takto. Mnoho chlapů by samozřejmě nesouhlasilo, kdyby se jejich drahá polovička takto vystavovala. Otec dvou dětí z Phoenixu s tím problém nemá. Kdo by nechtěl pořizovat takové sexy fotky? A navíc nechat lidi, aby nám zaplatili dovolenou,“ směje se.

Kdo chce víc, musí si připlatit

Přitom pár by se neměl špatně, ani kdyby na serveru nevydělávali. Partner Kelly totiž podniká v IT sféře a vůbec ne špatně - vydělává v přepočtu více než 5 milionů korun ročně. Má ale prý velké potěšení, když může manželku ukazovat jiným.

 

 

Takže s Kelly fotí a točí videa, ve kterých se prochází nahá kolem jejich domu, mydlí se ve sprše a tak dále. A kdo chce víc, například vidět Kelly "v akci" s erotickou hračkou, musí si připlatit extra tarif. Je to zábavná věc, kterou děláme společně. Prospívá nám to,“ tvrdí spokojená manželka.

Za peníze si také platí školu

Modelka si každý měsíc vydělá v přepočtu zhruba 120 tisíc korun. To jí pomáhá financovat zdravotnickou školu, kterou se rozhodla studovat. A její manžel si nemůže vynachválit jiskru, kterou její "podnikání" zažehlo. Navíc si spolu s Kelly udržuje postavu a snaží se žít zdravě.

Pro Kelly je prý nejdůležitější, že ji partner během focení a natáčení neustále chválí. „Během práce jsme mnohokrát přestali, abychom si spolu užili. Je to skvělé!“

KAM DÁL: Zemanova vyjížďka na člunu byla šaškárna a znevážení úřadu prezidenta. Pokud byl tedy při smyslech a nikdo ho nezneužil.