Rozpolcený herec Ondřej Sokol. Bavič pro všechny skrývá něco, co by do něj málokdo řekl

Ondřeje Sokola znají diváci hlavně kvůli pořadům Tvoje tvář má známý hlas a Partička
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Televize Nova přichází na obrazovky již s osmou řadou převzatého pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tu jako obvykle moderuje herec a režisér Ondřej Sokol, kterému tentokrát sekunduje i herec Aleš Háma. Přehlídka převleků, tanečních čísel a mnohdy absurdní podívané je jen jedním z projektů, kterým se Ondřej Sokol věnuje. Svůj talent prokazuje hlavně na jevišti… 

Ruku na srdce. Ondřej Sokol, to je hlavně nejzábavnější člen primácké Partičky a moderátor televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Už několik let velmi populární postava v českém zábavním průmyslu se však věnuje i hlubšímu uměleckému řemeslu. V Činoherním klubu je totiž režisérem hned několika úspěšných her. Znáte jeho druhou stránku? 

Nečekaný umělec

Kdo by řekl, že autor mnohdy těch nejpovrchnějších vtípků je držitelem prestižní a respektované divadelní Ceny Alfréda Radoka za talent roku a ceny Thálie za talent do 33 let. To vše za představení Osiřelý západ. Jako noc a den se tedy jeví kariéra Ondřeje Sokola. 

V televizi poťouchlý bavič, který spolupracoval i na vzniku seriálu Tele, tele, či několik let hrál v Ordinaci v růžové zahradě, a na druhé straně adaptace a překlady děl Harolda Pintera, Martina McDonagha a Davida Mameta. Celkem zvládl zrežírovat úctyhodných 27 divadelních představení a mnohdy střídal zcela nečekaně žánry. Od hlubokého dramatu ke klasickému divadlu, od muzikálu k lehké komedii. To vše na prknech Činoherního klubu, Studia DVA a v Divadle Na Jezerce.  V jednom z rozhovorů se přiznal: “Vždycky dělám, co mě zrovna baví.”

S humorem

Rozpolcenost kariéry Ondřeje Sokola se tak pro diváky a fanoušky může jevit pouze zvenčí. On sám moc dobře ví, co dělá. O tom, že humorem si kompenzuje intelektuální starosti, je patrné i na jeho instagramovém účtu, kde tedy v posledních týdnech není dvakrát aktivní. Když má však čas, klidně se zde přihlásí s novou identitou. Posuďte sami. 

KAM DÁL: Hvězda Lásky nebeské. Její nejtěžší role souvisela se sexem před kamerou

 


Životní styl

Zdraví

Hobby

Osobnosti