Slavná modelka se zbláznila? Děvko! Běž se zabít, psala známým celebritám

V roce 2010 debutovala jako profesionální modelka v každoročním vydání Sports Illustrated Swimsuit Issue
 

Zostudila celou rodinu, schovává se v domě svých rodičů a nevystrkuje nos. Není se čemu divit, když byla schopna psát kolegyním z branže takové ohavnosti! Kariéra modelky Chrissy Teigenové je v troskách, dost možná na její chování doplatí i její manžel, slavný zpěvák John Legend. "Paměť" sociálních sítí je bohužel pro ně téměř sloní.

Pamatujete si, co jste na sociálních sítích psali v roce 2011 nebo 2013? Asi těžko. Chrissy Teigen už ano. A podle toho, co na ni prasklo, nešlo o nic pěkného. Několika ženám poslala neuvěřitelně kruté zprávy a televizní osobnosti. „Běž spát. Navždy,“ vyjádřila se na adresu modelky a zpěvačky Courtney Stoddenové.

Posmívala se i Lindsay Lohanové, která v té době přiznala, že si v minulosti podřezala zápěstí. „Lindsay si přidá pár říznutí na zápěstí pokaždé, když vidí Emmu Stone,“ hlásila Teigenová. V roce 2013 pak nazvala hvězdu reality show Farah Abrahamovou, která se stala náctiletou matkou, "děvkou".

Značky, které propagovala, se stahují

Důsledky jejího chování na sebe po odhalení "komunikace" nenechaly dlouho čekat. Například značka nádobí Cravings cookware, které Teigenová neúnavně promovala na svém instagramovém a twitterovém účtu, bylo staženo z obchodů. Obchodní řetězce byly zahlceny stížnostmi a musely jednat. 

V reklamě na rezervační server Vrbo se měl po boku manželky objevit i její manžel John Legend, jejich dvě děti i maminka modelky. Natáčet se však nejspíš nebude. Kariéra Teigenové je podle všeho na bodu mrazu, výrazně trpět tím ale může i její partner. Jasné je, že na dračku nejde ani její kuchařka, kterou nedávno vydala.

Chtěla, abych brzy zemřela

Modelka narychlo odjela ke svým rodičům do Los Angeles. „Prostě se tam složila. Nevím, jestli se vůbec na sociální sítě vrátí,“ řekla listu The Post jedna ze známých modelky. Skandál praskl díky Stoddenové, která na něj upozornila před pár dny v rozhovoru pro Daily Beast. Pomsta evidentně chutná za studena.

„Kromě veřejných zpráv mi psala i soukromě. Třeba, že se mám jít zabít. A že se nemůže dočkat, až umřu,“ tvrdila Stoddenová. Ta si s médii ostatně užila své, když se v roce 2011 jako šestnáctiletá provdala za jedenapadesátiletého herce Douga Hutchinsona.

Chrissy Teigenová přitom postavila celou svoji mediální slávu na tom, že je milující matkou, manželkou a bojovnicí za práva žen. Fanoušci jí ale nic z toho po tyranském skandálu nevěří a mají ji v lásce asi tak jako ona kdysi Courtney Stoddenovou.

Zdroje: Page Six, The Post

KAM DÁL: Důvodů, proč seknout s alkoholem, existuje hodně. Proč přestal pít herec Michael Caine, vás i tak překvapí.