Švagři si nechali udělat velká prsa, spousta žen by záviděla. V kombinaci s potetovanými těly to vypadá hodně zvláštně

Jejich partnerky z toho asi příliš nadšené nebyly, kluci teď mají větší prsa
 

Vsadil se se švagrem, že když nebude mít v určené době na Instagramu 3 miliony fanoušků, nechá si udělat prsní implantáty. Oznámili to veřejně na sociálních sítítch, aby prý nemohli couvnout. I když vyhrál, přesto Yeferson Cossio zákrok absolvoval. Nová prsa teď mají oba a v kombinaci s tetováním je to...takové zvláštní.

Zřejmě každý má nějakou svoji "úchylku". Sbírání známek nebo závislost na sportu je nic proti tomu, na čem ujíždějí Yeferson Cossio a jeho švagr Jhoan Lopez. Kolumbijci totiž vypadají jako chodící omálovánky, další tetování už se na jejich těla jen těžko vejde. Což by bylo ještě v pohodě, kdyby se nerozhodli, že si nechají vpravit prsní implantáty.

Jen tak pro zábavu

„Vsadili jsme se, že když Cossio dosáhne třech milionů sledujících, nechám si udělat prsa,“ potvrdil Jhoan. Na sociálních sítích to vyhlásili před dvěma týdny, dnes už má mladík přes 3,5 milionů fanoušků. 

 

 

 

Přesto, že vyhrál, rozhodl se i Cossio zákrok podstoupit. Prý jen tak pro zábavu. Video sdílené na sociálních sítích ukazuje influencera, jak leží na operačním sále a lékaři se chystají na bizarní operaci. Šlo to rychle - dva silikonové implantáty do těla a pak zašít. V dalším videu už Cossio pózuje jen v růžové podprsence.

Strach? Ne, doktor mi vše vysvětlil

Yeferson svým fanouškům před operacím vzkázal, že vše „považuje za dobrý nápad“. Strach prý neměl. „Doktor mi vysvětlil, jak bude oprace probíhat a co bude následovat. Prsní svaly zůstanou nepoškozené.“

 

 

 

Reakce lidí byla různá. Někteří byli v šoku, jiní se neubránili smíchu, další to popsali jako dost ponižující. Buď jak buď, komentářů už je více než 21 tisíc. Oba chlapíci uvedli, že si prsa nechají maximálně týden. Pak se prý vrátí na operační sál a nechají si je zase odstranit.

KAM DÁL: Za zrcadlem v koupelně našla tajný otvor. Z toho, co viděla dál, je Samantha stále ještě v šoku.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru