Svého manžela půjčuji sestře i mámě, říká mladá žena. Popisuje neobvyklé detaily

Je pro vás normální žít ve volném vztahu?
 

Jestli se stydíte chodit doma nazí před dětmi nebo rodiči, dále už nečtěte. Tento příběh by vám totiž mohl přivodit ošklivé noční můry. Madi Brooks totiž rozhodně nežije v monogamním vztahu, svého manžela s radostí sdílí se svou mámou a sestrou. Na sociální síti TikTok se rozpovídala, jak jim to klape.

Na TikToku má Madi téměř 93 tisíc sledujících, takže se není čemu divit, že po oznámení svého zvláštního vztahu na sebe nenechaly komentáře dlouho čekat. Během pár hodin jich bylo více než 13 tisíc, k tomu 312 tisíc lajků. „Mám dost. TikTok zase až za rok,“ komentoval to jeden ze sledujících.

Není na tom nic špatného, ne?

Pro Američanku to ale není nic neobvyklého. „Kdykoli nemám náladu, můžu nechat manžela, aby si dopřál. Ano, jsem takový typ manželky. Když chce několikrát týdně, přeji mu to,“ usmívá se žena ve videu s tím, že když chce svému milému udělat opravdu velkou radost, nechá ho i s její sestrou.

 

 

@madibrooks567

Yep don’t judge ##fypシ ##swingtok ##viral

original sound - madi

 

„Já i moje máma máme rádi hromadné "schůzky". Takže na tom, co děláme, nevidíme nic špatného. A je nám docela jedno, co bude kdo říkat,“ tvrdí Madi.

Stále populárnější soužití

Podle webu Daily star obliba podobných vztahů poslední dobou roste, v Británii o padesát procent za poslední rok a má tak jít o 1,5 procenta obyvatel ostrovního království, kteří takto žijí. Trojka (nebo víc) přestává být tabu.

Až se tedy u nás zase povedou vášnivé debaty o tom, co je tradiční rodina, možná by to chtělo alespoň trochu otevřít oči. Ono totiž platí, že to, co bylo "tradiční" před pár lety, už se může stávat spíš přežitkem.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Když chce vzteklý voříšek pouštět hrůzu, ale pouze okusuje kotníky: Rozčílený Okamura se pustil do Pekarové Adamové.


Zdraví

Hobby