Takhle vypadá dokonalost? Kourtney Kardashian se předvedla v titěrných plavečkách, to je pohled!

V roce 2007 začala s rodinou hrát v televizním seriálu Keeping Up with the Kardashians, což odstartovalo jejich hvězdou kariéru
 

Televizní celebrita Kourtney Kardashian na sebe v rámci improvizovaného focení navlékla tak malé bikiny, že zakrývaly opravdu jen to nejnutnější. Předvedla svoji dokonalou postavu, což samozřejmě ocenili i její fanoušci. Na Instagramu ji sleduje 110 milion fanoušků, obdivné komentáře tak čte zřejmě ještě dnes.

Na britských ostrůvcích Turks a Caicos jihovýchodně od Bahamských ostrovů se toho už jistě odehrálo hodně. Ale takováhle podívaná je i pro karibský ráj celebrit něco výjimečného. Slavný klan Kardashianů na sebe znovu upozornil, tentokrát však nebyla v hlavní roli možná o něco slavnější Kim, ale její sestra Kourtney.

Vypadá jako bohyně

Řekli byste téhle výstavní kočce 41 let? Asi jen těžko. Její fanoušci jsou na tom podobně. „Bohyně,“ omezil se jeden na prosté konstatování toho, co viděl. „Neuvěřitelné! Vypadá tak nádherně,” přidal se další obdivovatel. Nutno říct, že tyto výkřiky jsou zcela na místě, Kourtney vypadá opravdu úžasně.

Nešlo přitom o žádné oficiální focení, nejstarší ze sester ze slavné televizní rodinky se prostě rozhodla udělat pár selfie za svitu kalifornského slunce na zahradě rezidence Calabasas. A asi by to nebylo úplně ono, kdyby si oblékla tepláky a kabát. I když, v jejím případě...

 

 

Risk se vyplatil

Maminka tří dětí zvolila miniaturní bikiny, které víceméně kopírovaly devadesátá léta. Nakonec, drobné retro je pro Kourtney celkem častou volbou. Záměrně riskovala, že ukáže víc, než by sama chtěla. Zejména když fanouškům nabídla detailní záběr na hrudník. Za podráždění jejich fantazie to však zřejmě stálo. 

Lidé také ocenili, že to Kourtney nijak nepřehnala s líčením, což se bohužel někdy stává. Tentokrát vsadila na přirozenost a bylo to dobrá volba. Pokožka potřísněná drobnými kapkami vody byla přesně tím, co se po ní momentálně žádalo.

KAM DÁL: Hanku opustil manžel, nechal ji s obrovskými dluhy. Musela se i s dětmi vystěhovat a skončila na psychiatrii.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru