Vdaná učitelka (35) měla mít na poli sex s patnáctiletým žákem. Hrozila, že ho "sejme", když to někomu řekne

Učitelce hrozí několik let za mřížemi
19.01.2021 - 09:45  

Soud v anglickém městě Amersham řeší případ sexuálního styku mezi pětatřicetiletou učitelkou Kandice Barberovou a jejím o dvacet let mladším žákem. Kantorka mu měla zhruba měsíc posílat erotické fotky a zprávy, vše nakonec skončilo pohlavním stykem na poli. Hocha poté zastrašovala a vyhrožovala mu.

Podle dosavadního soudního líčení to vypadá, že učitelka žáka zhruba měsíc "balila". Richard Milne, který vede obžalobu, vysvětlil, že existují erotické fotky i video, které Barberová mladíkovi posílala. Učitelka je obviněna ze tří případů, které podněcovaly nebo přímo způsobily sexuální akt s dítětem.

Mělo to trvat pět minut

Vše mělo probíhat v období mezi 27. září 2018 do 20. října stejného roku. „Někdy mezi pátou a šestou hodinou mu navrhla, aby se s ní sešel venku. Myslel si, že chce do soukromí, aby je spolu nikdo neviděl. Ona však řekla, že chce jít na pole,“ popisoval událost Milne. 

Podle něj oba odešli na nedaleké pole, kde se učitelka chlapce zeptala, zda s ní chce mít sex. On odpověděl, že ano. „Stoupla si k němu zády a předklonila se. On jí stáhl legíny a zvedl červený kabát. Sex měli asi pět minut,“ doplnil Milne.

Manželství prý bylo šťastné

Když skončili, Barberová měla žákovi vyhrožovat, že jestli někomu něco řekne, tak ho "sejme". Co tím přesně myslela, není zcela jasné. Podle obžaloby mohlo jít jak o fyzické napadení, tak se mohla učitelka postarat o to, aby žáka ze školy vyhodili. V každém případě žena "hrála" docela vysokou hru, protože byla vdaná a podle jejích známých nic nenasvědčovalo tomu, že by manželství bylo nešťastné.

Škola už s učitelkou údajně rozvázala pracovní poměr a dá se předpokládat, že v případě prokázání viny bude mít doživotní zákaz vyučovat. Kromě několikaletého vězení jí hrozí i tučná finanční pokuta. A také obrovská ostuda...

KAM DÁL: Jednoho z nejbohatších Brazilců střelila přítelkyně ve spánku do hlavy. Pak zbraň obrátila proti sobě.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru