Zemřel při divočině s prostitutkou. Oficiální příčina smrti je hodně kuriózní

Co spolu asi prováděli, že chlapík odešel na věčnost?
 

Tak moc si užíval s dívkou lehkých mravů, až se pětatřicetiletý Charles Majawa odebral do říše vládce podsvětí Hádése. Muselo to být opravdu velké, protože jako příčinu smrti má uvedený „extrémní orgasmus“. Poslední jízdu svého života si tak užil až do poslední vteřiny.

Zaplatit si prostitutku je pro muže jistota, že si téměř pokaždé užije. Samozřejmě pokud vše funguje, jak má. Ovšem ne vždy je návštěva sexuální pracovnice zárukou šťastného konce. Charles Majawa z města Phalombe v Malawi, což je vnitrozemní stát jihovýchodní části Afriky, už o svých zážitcích chlapům v hospodě vyprávět nebude, informuje web Daily Star.

Dívalo se skoro celé město

Lékařská zpráva neuvádí, jestli měl nějaké zdravotní potíže. V každém případě příčina smrti je popsána jako "extrémní orgasmus". Potvrdil to i lékař z Migowiho zdravotního střediska, který jeho tělo pečlivě prohlédl.

„Ztratil vědomí při sexu se ženou v obchodní čtvrti města a krátce poté zemřel,“ uvádí ve své zprávě policista Innocent Moses. Zároveň píše, že než prostitutka neštěstí oznámila, několik desítek minut situaci konzultovala se svými kolegyněmi, na nebohého Charlese se prý přijely podívat "dámy" i ze vzdálené části města.

Většinou se takto umírá mimo manželství

Jak to tedy vypadá, Majawa neměl šanci na přežití, která se samozřejmě snižovala každou vteřinou, kterou zůstal bez odborné pomoci. "Extrémní orgasmus" měl podle lékařské zprávy způsobit prasknutí cév mozku, což nevyhnutelně vedlo ke smrti. Na sociálních sítích se tento příběh okamžitě stal, i přes svou závažnost, terčem mnoha nevkusných vtipů.

Bez zajímavosti není, že podle odborníků se tento druh smrti dostavuje v osmdesáti procentech při sexu mimo manželské lože. Pro pány však máme také dobrou zprávu, protože nebezpečí, že takto zemřete, je zhruba stejné, jako že si pro vás "zubatá" dojde při vypětí během sledování sportovního utkání.

KAM DÁL: Miroslava Němcová: Prezident oznámil ústavní puč, lhal a nezná vlastní kompetence.