Ben Cristovao zve třídy na promítání zdarma do Letňan, bude se mluvit i o bezpečnosti na internetu

Ben Cristovao zve na promítání filmu o tom, jak se pohybovat na internetu bezpečně
  |  

Zpěvák Ben Cristovao se před časem zapojil do projektu na zvýšení povědomí o internetové bezpečnosti. Nyní zve osmáky a deváťáky na promítání filmu právě na toto téma, po kterém bude následovat autogramiáda, a to v pátek 11. září dopoledne v kině v Letňanech. 

Ben poradí, jaj se seznámit bezpečně

 "V patek 11.září v 10.00 se bude promítat film Seznam se bezpečně 3 v kine Cinema City Letňany. Pokud byste na něj se svou třídou chtěli jít, a je vám více jak 14, stačí o to požádat třídního učitele. Ideálně, pokud jste z Prahy 9, abyste se tam vešli. Dorazím i já spolu s Martinem Kožískem a o všem -se budeme po filmu bavit," slibuje Ben Cristovao. 

 

Třídy se mohou přihlásit právě nyní

Nella Lapyová z pořádající agentury nám k akci řekla: "Třídy se mohou hlásit právě nyní na emailu nella.lappyova@championship.cz, ideálně do čtvrtka 10. září do jedné hodiny odpoledne, abychom mohli rezervovat odpovídající sál v kině. Promítání bude trvat zhruba 45 minut, poté bude následovat beseda s Benem a s Martinem Kožíškem, odborníkem na problematiku internetové bezpečnosti. Následně se bude konat autogramiáda Bena Cristovao v nedalekých prostorách obchodního centra." Akce je zdarma.

Využívali jste někdy k seznámení internet?

Projekt Seznam se bezpečně vznikl pod patronací Seznamu. Cílí na mladé ve věku kolem 14 let, kteří vyhledávají na sociálních sítích a jinde na internetu příležitosti k seznámení, které nemusejí být vždy bezpečné a snaží se představit všechna rizika, která zde na mladé lidi číhají. Tváří projektu je právě zpěvák Ben Cristovao.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru