Jsem sama, či sám. Sakra živote, co s tím udělám?

Tuto otázku si občas položí asi každý, kdo hledá svůj protějšek, ať v reálném životě, nebo pomocí internetu?

24.10.2015 - 07:30  
Co bych tak chtěl a koho? Sakra, vím to vůbec?...

Vezmeme to z gruntu, z pohledu muže. Kdejaká dáma si říká: „no jo chlap, ten myslí jen na jedno...“. Ale co když myslí třeba na knedlíky a ne na ž? I když… je to milé. 

 

Takže takový chlap přijde domů, práskne sebou na gauč, zahledí se moudře do bl… pardon na strop, a začne dumat. Kolik žen mu prošlo životem? Ne tím jako na jedno kavčo, nebo ahoj a sbohem. Ale takové ty ženy, co ho zasáhly citově i osudově? A výsledek? Co z toho bylo a je?

 

Jenže.

Jenže pokud je to chlap, co si rád povídá, má rád komunikaci, zkrátka není typ chlapa, co vyhledává samotu, má to jako osamocený tvor v životě dost blbé. To vše asi ženy zvládají lépe, (jsou to větší bojovnice), anebo u chlapa je to jeho vada v životě, na tohle právě si neumí sám odpovědět. Na toto si jasně asi neodpoví nikdo. Pokud si sám nelže.

 

Proto chlap zvědavě vlezle na net s pokusem se seznámit. Je to pokus o setkání se ženou, co také nechce být sama, popovídat si, projít se, a co s toho vzejde… nechť se stane.

 

No, ono se občas ale stává, že z toho někdy jde kebule kolem. Těch pokusů o seznámení s nějakou sličnou, normální babou (hele, myslíte si, že v tom mumraji, ve kterém žijeme, je někdo ještě normální?) je jistě dost. Pokud se třeba i dvouhodinové setkání dá považovat za seznámení. Ale v tomhle jsme asi chlapi buldozery a jedeme dál, protože si pořád říkáme…

 

„Sakra, třeba tohle musím projít zažít, abych pak našel tu pravou.“ A už zas tu mozkovnu v palici zatěžkáváme dalšími vzpomínkovými zážitky, až se někdy v okamžicích culíme s pohledem do stropu jak měsíček na hnoji, To kdyby věděli ostatní čemu… to by koukali.

 

Jeden chlap kdysi řekl památná slova, která mu potvrdilo i dost dam, které také hledaly či dodnes hledají toho svého prince.

 

„Na reálném setkání se ženami, které se chtějí seznámit, mám většinou štěstí na ženy, které sice hledají, ale … Nevím jak to, říci, ale snad po tom všem, co nejen v životě, ale i na netu a seznamkách s chlapy zažily, se vážněji seznámit ani nechtějí. Mezi tím vším se najdou i zvědavky, co nic nehledají, jsou spokojeny s tím, jak žijí, s kým žijí, či samy, ale ta zvědavost… Ta mrška zvědavá.

 

Systém kdo jsi, co jsi, ukaž foto a tím to končí, je pro mne nepochopitelný. Asi zastupují nějaký statistický úřad a zjišťují, kdo je kdo a odkud. Já to chápu, ono když si človíček omlátí kušnu a namele si ji, pak mu hodně dlouho trvá uvěřit, že to je, jak to je. A nakonec ta písmenka… Jejda, co se s nimi dá nakecat, namluvit, ale i ublížit. Hlavně ženským. Ty to nesou obzvláště těžko.

 

Z mé strany narážím v inzerci více na vysokoškolsky vzdělané ženy. Je jich na seznamkách víc a víc, ale ty hledají vždy většinou vysokoškoláky, a to já rozhodně nejsem. Dál dost čtu inzerce těch, jak já říkám šikovně chytrých děvenek, co neslyší na to, mám tě rád, ale na to, jak šustí papírové prašule, a zajímá je, v jaké značce auta si kdo vozí zadek. A toto platí i na opačné pohlaví. Na chlapy. Tam je snad divočina ve lhaní ještě větší.“

 

Jak moudrá slova od chlapa, že?

A to kdyby tu něco podobného napsaly dámy, to by bylo počteníčko a porovnáváníčko, kdo je na tom hůř v seznamování… to by bylo. Nebo snad se stane zázrak, dámy zareagují, a napíší jak to vidí zase ony? No to by bylo... SUPER!!!

 

(pokračování tohoto moudra obyčejného chlapa si přečtete zítra. Třeba po nedělním obídku jako relax, ju?)


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.