Erotické pomůcky - pro zpestření vztahu, ale i pro zdraví

Spokojenost je cílem
 

Erotické pomůcky. Jednoduchá věta, která rozproudí fantazii každého z nás. Až bychom se divili, kam se dá v tom myšlení, co se za názvem skrývá, dostat. Takže se na to vše podíváme z úhlu laika, ale i z pohledu profesionálů, kteří se tímto druhem zboží na domácím trhu zabývají.

Na toto téma jsme si povídali s jednatelem společnosti, která se zabývá prodejem erotického zboží formou zásilkového obchodu přes internet, panem Petrem Auterským.

Pane Auterský, jak dlouho působíte na trhu s erotickým zbožím, a co vás k tomu vedlo?

Původně jsem vystudoval fotografickou školu a založil si s kolegou e-shop na fotografický materiál. Časem jsme zkoumali trh v této oblasti, a zjistili, že konkurence v tomto artiklu je velká. Náhodně jsme se při návštěvě Hamburgu v Německu dostali na vyhlášenou třídu Reeperbahn, kde je jedna prodejna s erotickým zbožím za druhou, i s vyhlášenou uličkou lásky. Reeperbahn je centrální ulicí  hamburské čtvrti zábavy a červených luceren St. Pauli. Je dlouhá asi 930 metrů. Prošli jsme si ji několikrát tam a zpět a nápad nabídky erotického zboží a jeho prodej v České republice byl na světě.

Po čase jsme zjistili i ten fakt, co rozhodl, tedy to, že marže za prodej je mnohem větší než v prodeji fotografického materiálu. Zvítězila erotika, které se věnujeme už více jak 5 let. Myslím tím prodej samozřejmě.

Jaká věková kategorie je nejvíce zastoupena u kupujících?

Na tuto otázku mohu odpovědět z pohledu prodávajícího na prodejně. Je to kategorie 30-40 let. Ale jelikož se zabýváme hlavně prodejem erotických pomůcek a výrobků formou internetového obchodu, může se hranice posunout jak směrem dolů tak i nahoru. Lidé se dost stydí, jelikož jde o diskrétní zboží, a tak využívají možnosti si vše objednat podle katalogu na internetu formou dobírky.

Jaký výrobek byste označil za letošní hit?

Letošní hit

Je to jednoznačně duální vibrátor pod označením BiVian, který mohou při pohlavním styku navzájem používat oba partneři. Je to diskrétní výrobek ve tvaru malé podkovičky, a je nejvíce žádaný. Každý zákazník, který si ho zakoupil, a opět se s námi potkal, tento výrobek chválí. Hlavně ženy.

 

 

 

Jaký je nejdražší výrobek, který lze u vás objednat?

Jsou to dva výrobky. Jedná se o luxusní vibrátor.  Je celý pozlacený 24 karátovým zlatem. Lze ho objednat pouze na velice specifickou objednávku.

No nekupte ho

 

S ohledem na jeho cenu se závazně objednává přímo u výrobce oproti finanční zálohy složené kupujícím. Cena je ovšem také luxusní.

329 000 Kč

 

 

Druhý výrobek je luxusní vibrátor pro ženy, a i ten se v České republice prodává. Je dokonalým uměleckým dílem, které je vyrobeno z kvalitní oceli osázené 18 ti karátovým zlatem.

Pro ženy jen luxus

 

Silné, ale přesto tiché vibrace z něho dělají jeden z nejúčinnějších nástrojů nekonečné rozkoše. Výrobek se svojí neskonalou dokonalostí je odolná vůči tekoucí vodě, a tak si s ní můžete užívat i ve sprše. Výrobce dokonce uvádí zaručenou rozkoš do dvou minut používání. Ovšem cena je též rozkošná 99 999 Kč.

 

Je mezi výrobky něco netradičně vyrobené, či provedené?

Ano, jsou to vibrátory, které se dají ovládat na dálku ovladačem, a to i dálkově pomocí mobilního telefonu. Totéž platí i u takzvaných, velice známých a používaných Venušiných kuliček. Další výrobek, o který je zájem, jsou vibrační kačenky. Nejen pro dráždivé použití u dospělých, ale co jsme vypozorovali, jsou velice žádány jako doplněk při koupání malých dětí, jelikož díky příjemé vibraci a jejich provedení lze tyto kačenky využít při koupání, jako jemná masáž po těle.

Jeden příklad za všechny

Při těchto slovech se vybavila vzpomínka na jeden hovor, kde dotyčný muž, jenž měl neustálé problémy se zády, kdy ani léčení nepomáhalo, si pořídil tři vibrátory s rotační špičkou. Našil je na pruh látky, omotal si pruh kolem těla, aby vibrátory byly na zádech, a jejich vibrace, kde si tlak reguloval opřením o opěradlo, či lehem na lůžku, působily jako masážní stimulace páteře. Výsledek? Po 3 měsících záda a problémy s bolestí páteře v pořádku.

 

Totéž platí u té vibrační podkovičky pod značkou BiVian. Pan Auterský mi výrobek zapůjčil z prodejního regálu k vyzkoušení, ale ne k tomu, jak je původně výrobek určen. Po radě, jak ji nasadit na koleno, na unavená stehna či lýtka, nebo ramena, jsou vibrace na obou koncích přesně stejné, jako by vás masírovali někde v masážním salonu.

Ale nepřišel jsem na masáž, ale na popovídání na téma erotické zboží pro naše čtenáře. Takže jsme pokračovali v hovoru.

Pokračování hovoru v článku Erotické pomůcky zachrání manželství

 

Mohlo by Vás zajímat: Milujete se méně (často)?