Konec roku je vhodný k zamyšlení i nad rubrikou Single

Vše nejlepší do nového roku. Ať se vydaří.
 

Za poslední půlrok bylo zveřejněno v rubrice Single dost článků různého zaměření. Byly zajímavé? Zaujaly vás?

 

Začátek rubriky Single se traduje od 22. 6. 2015 pod názvem Pozor, pozor, začínáme. Byl to první pokus vás jako čtenáře oslovit na nově vzniklém portálu ČtiDoma.cz.  Bylo tu nastíněno, co byste mohli v Single číst, najít, ale i nabídka na možnost spolupráce. Využít možnosti dát vědět ostatním čtenářům o svých zážitcích v seznamování, radosti i nápady, ale i problémy v žití Single.

 

Tuto možnost jste využili, a já vám za to velice děkuji. Děkuji za odvahu přijít se svou kůží na trh, říci otevřeně o svém soukromí tak, aby to někomu pomohlo, ale i varovalo při hledání té pravé či pravého do společného života.

 

Pamatujete na vyprávění Ivety, ženy, která žila životem bezdomovkyně? Ale i zajímavé vyprávění hocha, kterého osud také vyhnal na ulici. Jirka to také neměl lehké.

Dále vás zaujalo setkání na inzerát se ženou, jejíž život byl hodně řízen kočkami, až z toho šel kočičí strach.

A už vůbec nemluvě o tom, když jsou v těle chlapa chutě, pak je krutě. Hodně lidí mi napsalo, že se při čtení dlouho nezasmáli jako u tohoto článku.

Probrali jsme tu také internetové seznamky, kde jsem se pokusně přihlásil. Jak to chodí na internetu, jaké jsou šance a hlavně o jakých finančních nákladech pro zájemce to je. A že to byla síla. Od devadesáti korun až po desetitisíce.

 

Doslovný zázrak se stal, když jsem navrhl setkání všech příznivců portálu ČtiDoma.cz a jeho rubriky Singles. Pozvání na večerní procházku po Praze, která byla zakončena společnou plavbou na šlapadlech. Bylo nás víc, a úžasná atmosféra díky vám, čtenářům, co dokázali vypnout počítač, a dostavit se. Pro další rok, rok 2016 bude takových společných akcí více. Stačí jen jedno. Zúčastnit se.

 

Také jsme porovnávali, zda být v single sami nebo místo partnera si pořídit…

 

Probrali jsme dost. Byli jsme na erotickém veletrhu Erofest 2015, pohovořili jsme na téma single s doktorem Radimem Uzlem, a v rozhovoru, který nám poskytla pornostar TARRA WHITE, jste také našli zajímavé informace v tomto oboru.

Je mnoho témat, které jsem se pokusil nastínit. Výpovědi vás čtenářů, vaše osudy, příběhy, ale i vše o tom co nás obklopuje v běžném životě. Tipy kam jít, trochu erotiky v článcích také bylo, jako i některé moje životní zážitky v hledání toho pravého protějšku.

Že to není cesta snadná víme všichni, a pokud se to podaří, je to doslova naše životní vítězství.

 

Byl bych moc rád, kdybych si zachoval vaši přízeň, čtenost. Co bych si ale já také přál do nového roku 2016 od vás?

Přál bych si, abyste reagovali na články. Napsali otevřeně, co vás zajímá, co byste chtěli vědět v oblasti single, vaše pohledy a zážitky v životě bez partnera, ale i s partnerem. Pokud máte nějaké nevšední zážitky, o které byste se rádi podělili, budu velice potěšen, a myslím si, že i desítky a stovky čtenářů. Možná právě vaše vyprávění, pomůže někomu z bludného kruhu, do kterého se v seznamování může lehce dostat každý.

 

Na závěr vám všem přeji do nového roku jen to nejlepší. Plno milých lidí kolem sebe, pevné zdraví, ať se daří ve všem, co si přejete, Zkrátka ať ten rok 2016 stojí v tom dobrém za to.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru