Živí mě sex a baví mě to

Za vše se dnes platí.
18.01.2016 - 07:40  

Co ženu vede k tomu, že se rozhodne živit prostitucí? Jak se na její "práci" dívá okolí? O životě "v posteli" a věcech nejintimnějších jsem si povídal se mladou sympatickou ženou Monikou.

Tento rozhovor byl delší dobu oddalován, protože se pohybuje na hraně společenské etiky, a člověk vstupuje do intimního prostředí druhého. Ovšem i pohled z druhé strany, otevřený rozhovor na toto téma, jenž se nazývá prostituce, s někým, kdo ji provozuje, je velice zajímavý.

Moniko, jak si se dostala k tomuto nejstaršímu řemeslu?

Když jsem studovala, moc jsem si neužila. Studium, doma jsem ležela v učebnicích a kamarádi, s kterými jsem se setkávala, byli většinou ze stejné školy a tak se řeči vedly kolem školy. Když jsem na diskotéce sbalila jednoho z vedlejší třídy a rozdali jsme si to na záchodě, věděla o tom druhý den celá škola. Tak jsem si řekla, že co je v domě a v práci či škole, není pro mě. Smrdí to průserem, a o to já nestojím. Tak jsem po jednom sezení s kamarádkou, která dělala v nočním klubu, zašla za majitelem a dohodli jsme se, že to tam zkusím.

Jaké bylo poznání? Co klientela, jak se chovala...

Majitel byl Ital, milý pán, vysvětlil mi, jak to chodí, domluvili jsme si finanční podmínky a já nastoupila na první noční. No, měla jsem zadek stažený, nikdy totiž nevíte, kdo tam přijde a hlavně, kdo vás osobně může znát. Seděla jsem jako slepice v řadě s holkami a když někdo přišel, nevěděla jsem ani co říct. Naštěstí chlapi moc nepotřebují. Rozkecají se sami, a někdy z těch volovin co chlapský mozek zaslepený chutí dokáže vyplodit, jde hlava kolem.

Chodí tam většinou starší chlapi, doma maminu, ale chce si něco dokázat, že má i na mladší, ale neuvědomí si, že nás zajímá jen jeho peněženka a ne on. Platí takové pravidlo, že první klient je vždycky hrůza. Můj první klient ale stál za to. Odešli jsme do pokoje, a než jsem se svlékla, vrhl se na mě a už jsme byli v posteli. Než jsem se rozkoukala, objal mě, přitulil se, a aniž by se vysvlékl, tak jsem celou hodinu poslouchala, jak ho ta jeho štve, jak se chovají k němu v práci, a jiné jeho trable. Byl jak malé děcko. Nakonec nedošlo ani na pohlavní styk, jen petting a on odešel spokojený domu. Byly to mé první 3 tisíce.

Jaká tam byla parta dívek? Také se těšily na nové zkušenosti spojené s pořádnou výplatou?

Byly tam mladinké holky, které neměly kde spát a v penzionu měly i ubytování, zázemí. Ale i holky, na které se vykašlal chlap, udělal jim dítě a zmizel. Aby to utáhly, a při tom měly celý den čas, tak tohle bylo to pravé pro ně. Většinou si prachy střádaly, a jakmile poznaly někoho solidního, sekly s tím a postavily se na vlastní. Zde to je jen o prachách. Ale já se nechtěla dělit o nic, a hlavně nejít povinně s každým, kdo tam přišel. Někdy ožralí chlapi, co jsou poprvé takto bez těch jejich slepic doma, jsou normální ho…a! Chtějí striptýz, oči na vrch, stupidní připomínky, jak by, co by, ale to je tak vše. Pak se kouknou na hodinky, a mažou zahřát postel vedle té své obstarožní hvězdy. Tak jsem si řekla, že to zkusím na vlastní pěst.

Takže sólo dráha. A to ses nebála? Přece jen tam bylo zázemí a nebyla jsi sama, kdyby…

Ale jo, kolikrát večer když jsem o tom přemýšlela tak jsem si říkala – co to sakra děláš?  Ty chceš vážně dělat kurvu? Ale jsem typ člověka, který nesnáší, když něco nedokáže, tak jsem si řekla, že toho prvního zkusím, a pak se rozhodnu. A zůstala jsem u toho, a nelituji. Naopak.

Jaký je rozdíl mezi nočním klubem, a sólo na privátu?

Není společnice, jako společnice. Kluby nejsou zrovna ideální pro mladé holky, ty se potřebují rozhlédnout a určit co dál. Je to tam jako v obchodě. To stoji tolik a tolik, zaplať a další v řadě. Navíc tam chodí i lidé z ulice, a potkat souseda či bývalého učitele ze školy ale i třeba známého rodičů. Ne to ne. Byla jsem svědkem, kdy se tam setkala jedna holka s klientem, a ten byl její otec. To byl kolotoč, co se dělo. Doma slušná holka, pracující na noční směny, a ve výsledku šlapka.

Protože jsem dělala školu, a baví mě cizí jazyky, jezdím dělat společnici většinou do zahraničí, a klientelu si pečlivě vybírám přes internet. Je to úplně jiná kasta. Mám v Německu i vlastní byt a to je super. Nikdo vás nezná, na nic se neptá, a peníze jsou tam vážně super díky přepočtu EUR.

Jak dlouho pracuješ jako společnice?

Asi 5 let. Nepočítám dny, já si je užívám a o sexu to není. Ono většinou slovo společnice zahrnuje doprovod na různé akce, kulturní a firemní večírky, obědy, večeře, ale i jako stínový doplněk v situacích, kde se uzavírají významné obchodní smlouvy. Asi, aby si páni podnikatelé ukazovali navzájem, na co mají.

Občas dělám chlapům společnost na dovolených, služebních cestách a podobně, je to super placený, ale blbý je, že to už je dost otrava.  Být s jedním člověkem třeba týden a to 24 hodin denně je na palici. Nemáme si o čem povídat, jeho problémy doma či v kariéře mě naprosto nezajímají.

(Pokračování rozhovoru zde)

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru