Kdy je po seznámení už čas na sex? Jak to vidí muž a jak žena?

Jen ne za každou cenu...
23.01.2016 - 08:02  

Dnešní doba je hektická doba. Není čas na dlouhé poznávání. Chce i proto muž všechno hned? A co ženy? Potřebují opravdu víc času a romantiky?

(začátek tohoto rozhovoru zde)

V kavárně jsme toto probírali s Evou a Mirkem, s lidmi, kteří reagovali nezávisle na předchozí články na portálu ČiDoma.cz v rubrice Singles. Jejich reakce byly zajímavé a tak jsem je pozval na osobní setkání, které rádi přijali. Tématem hovoru bylo seznamování, jak to vidí chlap a žena, a kde je ten zádrhel, když se že se nedaří. Padla otázka i ohledně sexu.

Není to úplně jednoduché

Eva se zasmála a pak se zamyslela. „Víš, ono to je složité. Když je člověk sám, zkrátka to potřebuje. Kdo tvrdí, že ne, ten si sám sobě lže. Na jednu stranu to chceš moc, na druhou se bojíš s kým, kde, a co by z toho mohlo být. Na zábavě kluci v alkoholickém opojení dokážou být na facku s boulí mezi nohama. Tudy cesta nevede. Pokud… už to s tebou nešije tak, že ti je jedno s kým, kde, a kdy. Někdy je ženská ráda, že ví alespoň jak mu říkat. Myslím tomu klukovi, jaký to je fofr. Jenže si neuvědomí, že chlapi si nic v tomhle nenechají pro sebe, a tak je zcela možné, že taková holka spadne do kategorie „dala tomu, dá každému“.

Důležité je, jak se muž při setkání chová

Já když jdu na rande, všímám si, zda chlap mluví klidně. Jakmile se seká v řeči, tápe po slůvkách, mluví na přeskáčku, nemá jasno v kebuli a vymýšlí si. Když za celý večer se nezeptá na zájmy, moji práci co dělám, i třeba na rodiče, a hned se začne dotýkat, brát za ruku, je to normální spermoník. Těch najdu na ulici mraky.

Mě zaujme chlap, který vede klidnou řeč, dívá se do očí, když mluvím, a zasměje se od srdce. Ne jako kamenný skřet HA HA HA a mimika ve tváři jako by nebyla. Tyhle chodící ledovce jsou děsný egoisti a narcisy. Mám ráda chlapy, kteří se dokážou bavit na různá témata, a když jim nic neřeknou, nebojí se optat, o co jde. Chlapa, který ti vezme tašku, když jdeš z nákupu, pustí tě dveřmi první, víš takové ty maličkosti, co už snad ani lidi neznají. To se pak sčítá a ženská chlapovi sama skočí do náruče a je ráda když s ním skončí v posteli.

Čtěte také: Tak jaké vlastně ty seznamky jsou?

Takže co to chce…

Trpělivost. Fakt nikam nepospíchat. Všímat si pohybů, slov, chování na veřejnosti, mluvy, a nemíchat do toho hned povolání, bydlení kde a u koho, protože pokud nechceme, tak zatím toto není v poznávání chlapa, jaký je, na prvním místě.

 

A tvůj postřeh, Mirku? Jak to vidíš jako chlap? Souhlasíš s Evou?

Dost s tím musím souhlasit. Ono fakt není čas. Práce, škola, směny, potom do toho třeba nějaký koníček, občas, a to málokdy někam vyrazit s partou, pokud je a má čas, je problém. Když máš čas, nemá ho ona. Když ona, nemáš zase ty. Párkrát se takto minete a výsledek? Najde si jiného, kdo má na ni čas, jede se zase na novo. Takže přestaneš cokoliv plánovat a pokud se nějaká baba najde a seznamujete se, tak co zbývá. Vytěžit z toho maximum. Někam spolu zajít, a otestovat jaká je v posteli.

Když si najedeš na fejs, tak tam toho je mraky a čti reakce či odpovědi. Magor by snad napsal lepší. Nemá to ani hlavu ani patu a je to jen ventilování toho, co nám schází. Ženská.

Na prvním setkání - co nás chlapy zajímá?

No co. Sjedeme babu od hlavy k patě, jaká má prsa, obličej a první myšlenka? Ani se neptej. Je to pak fakt na každém, co s tím udělá, zda to vydrží na příhodnou dobu, nebo to pohnojí během 10 minut. Ono je opravdu těžký s někým začít mluvit o čemkoliv, když víš tak maximálně jeho jméno. Ženská je schopna jednu odpověď, kterou plácneš od boku otevřeně přehrát v hlavě na 30 způsobů, a vyloží si to tak, jak ona chce, ne jak ty jsi chtěl odpovědět.

Rozhodují peníze

Blbý je, že ty baby dneska mají svoji práci, koníčky, fitko, kosmetiku, a někdy se divím, kde berou čas usnout a spát alespoň 3 hodiny.  V dnešní době to jde už do materialismu, a víc jak chlap, rozhoduje typ jeho auta, bydlení a hlavně jeho prachy. Když to vidím kolem sebe, jak dopadají kámoši, uvažuji nad tím, že je asi lepší a jistější pořídit si místo baby psa. Ten tě nepodrazí, je s tebou, i když jsi na dně, a vždy je rád, když je s tebou. Ale nechci to vzdát, protože bych byl sám proti sobě. Musí se pokoušet osud, sama ženská z nebe nespadne. Nadávat na to nemá smysl, nic se nezmění. Jen tě to pak víc …víš co.

Čtěte také: Single život se dá žít, i když přítel může být pořádné zvíře

Chci normální babu. Takovou, s kterou se zasměju, s kterou vyrazím do přírody, za kulturou, co se hned neurazí, jak jsem a co myslel jinak než ona. Nemít pocit že vedle mě jde reklama na kosmetické přípravky, která každou chvíli ječí „jééé, to bych chtěla, jééé, to je hezký, jééé, to mi kup.“

 

(konec rozhovoru zde).


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru