Líná huba holé neštěstí. Při orálním sexu to platí dvojnásob

Už v dávných časech se vědělo jak na to...
29.01.2016 - 08:02  

Orální sex je tématem velmi diskrétním. Moc se o něm nemluví. Každý se na to tváří, jako by ho to ani nezajímalo, ale při tom je to někdy alfou a omegou nejen v milování, ale i ve vztahu. Každý ho miluje, a kdo ho nevyzkoušel, jako by snad ani plnohodnotný život nežil.

Při milování s někým, s kým je nám fajn, každý z nás ocení jedno. Mazlení a hraní si s tělem druhého. Do toho zapojujeme nejen ruce, ale i ústa a jazyk. Když někoho milujete, laskání je láskání, zejména muži tuto aktivitu řadí mezi to nejlepší, co jim může žena dopřát, a velmi po tom touží. Neříká se nadarmo mezi ženami…. Chceš, aby ti chlap zobal z ruky? Tak mu to udělej pořádně pusou a máš ho na lopatkách.

Orální sex v roli přijímající miluje i mnoho žen, u některých to může být dokonce jeden z mála způsobů, jak je dovést k orgasmu. Podle statistik je 80 % žen plně spokojeno s orálním uspokojením než volba klasického milování. Muž orgasmu dosáhne kdykoliv, ale u žen to je složitější.

Stačí únava z běžného dne, myšlenky, jak a co uvařit zítra, a když se do toho zamíchají starosti s dětmi, nebo dokonce finanční, tak je po chuti. Ale vysvětlujte to tomu funícímu tvorovi vedle vás, jenž se chlap nazývá, když se na vás navalí, aby si udělal dobře.

Hrajte si s partnerem, jak malé dítě

Hrajte si s protějškem. Využijte svůj mlsný jazýček ke zkoumání každé části těla protějšku a vnímejte reakce. Partner či partnerka vám dá jasně pohybem, zvukem i reakcí těla najevo, kde útočit takzvaně na branku. Jsou to poznatky k nezaplacení.

Při orálním sexu, který poskytuje chlap, se cení fantazie a odvaha experimentovat. Ale ne všechny finty a rady z internetu, jak na to, zlato, vzbudí u vaší partnerky stejné nadšení. Jedna dáma měla na to i své vysvětlení. "Pro mě to byla jedna z nejbolestivějších erotických zkušeností vůbec. Ten můj věděl, že klitoris je nejcitlivější částí ženského těla, což je pravda. A tak se rozhodl, že čím silněji ho bude dráždit, tím větší prožitek z toho budu mít. Při orálním sexu ho začal silně sát a cumlat tak, jak o život. Nezapomenutelný prožitek to skutečně byl. Ale jen v tom smyslu, že jsem toužila mu vykopnout zuby."

Chce to jemnost, šikovnost a fantazii. Ne nadarmo se říká, že kdyby "ta věc" dole na mazlení měla ručičky, otáčela by svět. (No, ono stačí i tak, co s chlapy dokáže udělat).

Rada pro všechny

Nebojte se o tom s protějškem komunikovat. Všichni víme, o co jde. Nebojte se zeptat, zda mu to nevadí. Dostanete jednoduchou odpověď. Ano, či ne. Nic není horšího, když v laskání a milovaní děláte druhému něco, co on nemá rád, ale vy to děláte v dobrém úmyslu. Je dost žen, pro které představa, že by do úst měla vložit to, co se celý den potí v rozkroku, je představa doslova odporná. A té se nezbaví, i kdybyste se před hraním a milováním doslova vykoupali na vyvářku s pomocí toho modrého králíka Azurita.

Říká se, že se dá intimně žít i v případě, že chlap s partnerkou nezažije orální sex. Ale běda, když se stane něco, někde s někým, kdo mu to udělá, a to pořádně. Nastane zatmění slunce, chlap přestane myslet a jde za tím, kde je líp. Bohužel i v tom, kdy je to jednosměrné. To platí i na ženy. Dost rozchodů a nevěr bylo právě založeno na tomto hraní.

A to přece nikdo z nás nechce. Tak s chutí do toho… a nezapomeňte, systém JDP nezklame.

(jemně, dlouze, pořádně)

V příštím pokračování se zaměříme na chlapy. Tam je totiž jiný problém pro ženy. Kam s tím…

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru