Poznali jsme se, vídáme se a chceme sex. Ale kde a jak ho zažít

A jdeme na to zlato, ať to stojí za to. Pokud to bude stát...
03.02.2016 - 08:06  

První seznámení je za námi. Sympatie jsou oboustranné a je tu chvíle, kdy oba dva zatoužíme po osobnějším poznávání a zkoumání těla druhého. Tělo si žádá sex. Ale je kde?

Po seznámení s protějškem, kdy ta jiskra sympatií přeskočí, se začneme scházet častěji a více ve svém volnu. Zjistíme, že při komunikaci se začneme jemně dotýkat, až to přejde v první polibek. Pokud se při něm neosypeme odporem, nebo nás protějšek neodradí svou prudkostí při této akci, přijde chvíle, kdy se budeme chtít navzájem naplno.

První společný problém je na světě - KDE…

Pokud jsme single, ale oba dva žijeme u rodičů doma, sotva budeme tak stateční, že si přivedeme protějšek domů na hodinovou akci či do rána. Představa, co říci potom rodičům, kdo to byl, proč tam byl a výslech na hodiny, co a jak, je nepřijatelná. Totéž ale platí i u druhého. Dívky to mají ještě složitější. To by byla doma sodoma gomora.

Pokud žijeme sami v podnájmu či ve svém bytě, je to o dost jednodušší. Ovšem si musíme říci, že druhého tím pádem pustíme do svého soukromí.

Vše po ruce.

Pozná, jak žijeme, pozná, na jaké úrovni si žijeme dle zařízení bytu, a v případě pokud to nevyjde do budoucna, ví protějšek, jak a kde bydlíme. Média nás denně masírují případy vydírání, krádeží bytů, a nedej pánbůh, pokud by v případě rozchodu jeden z nás trpěl žárlivostí… máme vystaráno na velké problémy.

V dnešní době se žije i ve skupinkách v bytě, kdy každý má svůj pokoj. Ale vezměte si tam na noc někoho, když stěny jsou velice tenké a uši spolubydlících napnuty k prasknutí, co bude. To vysvětlování po odchodu protějšku ostatním spolubydlícím, kdo to byl a jaký byl, je zničující.

I bezpečnost nelze podceňovat

Běžte někomu do jeho soukromí a nic nevědět o tom, jak se zachová. Bude v pohodě? Neublíží mi? Nevrhne se na mě a neznásilní mě? To jsou otázky, které každé ženě proletí hlavou nad pozváním chlapa do bytu. Hlavně v noci do míst, kde to vůbec žena či dívka nezná.

Další otázky na řadě

Je jich dost. Kde vlastně druhý bydlí, jak se odtamtud dostanu domu, ale i například, zda se milovat s ochranou nebo ne. V tom vlastně nemáme nikdy stoprocentní jistotu, jak je na tom zdravotně druhý, i kdybychom se znali roky.

Z nouze jde vše. Ale ne na dlouho

Takže to většinou končí rychlým sexem v průjezdu domu, na lavičce v parku, anebo dost oblíbeným místem - v automobilu. Ve voze to hraničí i s kaskadérstvím, jak nalézt tu správnou polohu, a o vzájemném okopávání druhého. Mlácením těla o interiér vozu ani nemluvě. Nic moc. Pokud nejsme v autobuse.

Pak jen zbývá se poohlédnout po hotýlcích, penzionech i bytech na hodinový pronájem. Ubytovací zařízení, které by nám na hodinu, dvě i více poskytlo vybavení a útulnost pokojíku, kde se oddáme jeden druhému.

Využili jste někdy s někým služby těchto oáz lásky?

Do této doby, kdy s těly už doslova kroutí ta chuť vzájemného mazlení asi sotva někdo z nás ví, kde se tato zařízení nacházejí. Jak jsou pro nás finančně nákladné a co nám vlastně mohou nabídnout.

 

V příštím článku se zaměříme právě na tyto ubytovací objekty. Kde se nacházejí, jaké cenové hladiny pokojů jsou nastaveny a co nám mohou nabídnout. Třeba se vám zrovna tohle bude někdy hodit.

Takže - kdepak ta hnízdečka lásky jsou?

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru