Chlap to nahlas nikdy nepřizná, ale v sexu je to pro něj prvotní věc

Ústa nejen stvořena k líbání, jídlu a pití,...ale třeba i pro kouření.
23.02.2016 - 08:12  

Polykáš? Ne? Tak čau. Dost chlapů si tuto otázku dává za prioritu v seznamování, kterou záhy položí protějšku někdy dříve než dotaz, kde bydlí a odkud je. Jak to tedy je na válečném poli dvou jedinců v oblasti orálního sexu a milování?

Podle statistik totiž lidi prožijí ve vztahu, i v mileneckém, méně spokojenější život, než jaký prožívají druzí, kteří orální sex vyznávají. I když jim to jinak ve všech bodech klape, jak ten orloj na Staromáku. Vyznavači orálního sexu jsou na tom lépe. Jsou desítky i sta případů, že v rodinách doposud vše šlapalo, dokud náhoda nepřihrála muži náhodnou spolupracovnici na firemním večírku, kamarádku, zkrátka ženu, která se do orálního sexu pouští nejen s otevřenou myslí, ale hlavně otevřenými ústy. Klapky na oči a jde za ní. Rozchody a rozvody jsou jen důsledkem.

Zamyšlení nad sebou

Napadlo vás ovšem zamyslet se nad tím, co vlastně krom hostitelství života je obsaženo v tom všem, co chlap ze sebe dostane při orgasmu?

Sperma obsahuje spoustu chemických látek včetně kortizolu. Kortizol v ženském těle navozuje lepší spánek, udržuje dobrou náladu a obsahuje nejméně tři druhy antidepresiv, a to včetně serotoninu. Při zamyšlení, v jaké hektické a uspěchané době ženy žijí, musely by povinně tuto látku požívat 5x denně, aby se nestresovaly, a hlavně to s chlapy vydržely. Oni jsou fakt někdy na zabiti, že?

Jistě, nejsme všichni jednotní, a tak i u žen tato vlastnost doslova pojídat partnera není stejná. Některá by svému miláčkovi nejen vysála sperma, ale i mozek, kdyby to šlo. Některé ženy by zase v této situaci doslova utekly studem a odporem a bylo by po všem. Pokud žena není ochotna nastavovat vlastní hrdlo, může se utěšit tím, že podobných výsledků dosáhne i v milování bez kondomu a bez hlídání, kam s tím. Podle výzkumu vědců totiž ženy nejsou šťastnější proto, že mají často sex, ale že jim v žilách kolují látky ze spermatu.

1. Zdravá a pevná pleť

Sperma muže obsahuje také spermidin, který dokáže omladit buňky o dvacet i třicet procent. Tuto látku mají nejvíce v sobě mladí muži a se stoupajícím věkem se jako vše ztrácí a klesá. Ejakulát obsahuje dále sodík, magnézium, vitamín C, kalcium a je v něm obsažen i zinek. No a jak jistě dámy vědí, zinek je protizánětlivý a hojivý. Ne nadarmo se tyto látky hojně používají v kosmetice. Vy ušetříte, jelikož to můžete mít vždy zadarmo a po ruce, pokud žijete s partnerem či máte přítele. 

2. Lepší chuť

Pokud se této libůstce z nějakého důvodu jako žena vyhýbáte, vězte, že docela snadno můžete ovlivnit její chuť. Stačí, když partnerovi změníte jídelníček a zkusíte mu zatrhnout některé jeho zlozvyky, jako je kouření a pití alkoholu. Ovšem v některých případech budete riskovat životem. Zkuste mu naservírovat banán nebo jahody a pochopíte! Ovšem zkuste někdy, když váš protějšek bude neustále nutit, abyste ho netradičně ochutnala, jednu věc. Podívejte se mu do očí a řekněte toto. Ano, jak si přeješ, ale nejdříve ty, já po tobě. Schválně, co vám na to řekne, a pozorujte, jak se zachová. Je přece rovnoprávnost, ne?

3. Hubnutí

Semeno podle průzkumů podporuje trávicí ústrojí, takže po něm budete rychleji spalovat kalorie. Toto je jedna ze situací, kdy dost žen po rozchodu začínají býti více náročné na prostor kolem sebe a změny v šatníku. Proto také po rozchodech jsou dělány útoky na fitka.

4. Láska

Pokud se žena nebojí polykat mužovo sperma, dává mu tím najevo svou absolutní náklonnost, odevzdanost, ale i náznak, jak ho doslova láskou žere. Oproti vyplivování nebo dávení je to rozhodně jiný projev přitažlivosti, nemyslíte?

Takže závěr?

Na to si musíte odpovědět sami. Sami víte, jak to u vás chodí. Ale je zarážející, že bylo dost psáno i poznáno, jak jedno pořádné ochutnání dokáže samce změnit. Někdy z minuty na minutu. V případech cinkání korunek je to jedna z činností, kde korunky necinkají, ale doslova šustí bankovky. A někdy v pořádném množství.

I to je život kolem nás, tak proč si o tom neříci či nenapsat. Pořád lepší, než se koukat na televizi s pocitem, kde nás kdo zastřelí, jaká potvora létající nás kousne a jiné milé věci na dobrou noc. To ji raději promilujte a promlsejte s partnerem na plné hrdlo. Ale vše se má brát s humorem a s nadhledem, takže pro dnešní dobrou náladu jen a jen pro vás...

Dívka s přítelem vejdou do baru. Při rozhodování o tom, co si mají objednat, tvrdí dívka příteli, že minulý večer ochutnala nový, vynikající drink a že ho musí také zkusit. Dívka si pro sebe objedná víno a pro přítele dvě skleničky. V jedné je krémový likér Bailey´s a ve druhé citrónová šťáva.

Potom vysvětluje: „Musíš se napít Bailey´s a udržet ho v puse. Pak se napij citrónové šťávy a také ji podrž.“ Chlapec je nedůvěřivý, ale když vidí, jak je jeho dívka nadšená, rozhodne se, že to zkusí.

Nejdřív likér a příjemný pocit blaha, je sladký, smetanový. Okamžik 0: Následuje citrónová šťáva Okamžik 0 + 0,1 vteřiny: Bailey´s se srazí. Okamžik 0 + 0,2 vteřiny: Tvář mladíka dostává barvu citrónové šťávy. Okamžik 0 + 0,6 vteřiny: Mladík váhá, jestli to má spolknout nebo vyzvracet. Okamžik 0 + 2 vteřiny: Dívka se nakloní k mladíkovi a pošeptá mu do ucha: "Ten drink se jmenuje Pomsta za orální sex".

Hezké zážitky a nechte si mlsat.

 

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru