Nejhorší sex: Když skončil, začal pískat jako králík

Jaké nejvtipnější postelové zážitky máte vy?
 

Jaký jste zažili nejhorší sex? Máte zážitek, který byl příšerný, ale dodnes se mu smějete? Přesně na to jsme se zeptali lidí každého věku ve veřejné internetové diskuzi. Odpovědi byly opravdu peprné. 

Jelikož jste si v minulém článku na téma Nejhorší sex? Chlap převlečený za ženskou a mňoukání pod peřinou odhlasovali, že si přejete pokračování seriálu na téma "nejhorší sex", připravila jsem pro vás další nášup těch nevtipnějších postelových zážitků. Tentokrát jsem vyzpovídala kamarádky ze širokého okolí a také diskutéry na serveru Vinted.cz. Přestože odpovídaly převážně dívky a ženy, odpovědi byly velmi zábavné. 

 

  • “Kdysi jsem stála moc o jednoho kluka, ale on si hrál na frajera s tím, že víc než sex mezi námi nebude... Docela mě to štvalo, ale pak jsem si řekla, že to zkusím, že ho tím možná přemluvím. No... NEMOHL SE STREFIT!!! A když se strefil, tak jsem ani nevěděla, že ve mně je. Ve finále dostal křeč do nohy a byl konec."
  • “Bylo to tak nudný, že jsem u toho usnula.”
  • “Bylo mi patnáct, bylo to moje poprvé. Z Bravíčka jsem měla načtený, co se má dít. Trvalo to chvilku, vůbec to nebolelo a o orgasmu nemohla být řeč. Ale co bylo nejpodivnější, prostěradlo zůstalo úplně bílé. Došlo mi to až o pár měsíců později, s jiným partnerem. Ten první nebyl dostatečně vyvinutý na to, aby mě připravil o panenství…”
  • “Nejhorší sex byl ve starým rozvrzaným favoritu, mlátila jsem se do hlavy o střechu, ale trvalo to "naštěstí" jen cca 2 minuty, se sexem to nemělo opravdu nic společného.”
  • “Tam a zpět, tam a zpět, tam a zpět... KONEC!!!”
  • “S tou malou žížalou byl za 1 minutu a pak řekl: sorry, musím jít, za půl hodiny hraje Arsenal.”
  • “Kamarádka takhle klofla jednoho Itala, a protože umí dost dobře italsky, neměla až do té doby problém s komunikací. Ten přišel ve chvíli, kdy se jí dotyčný zeptal, jestli se udělala (sei venuta?) a ona ho špatně pochopila a myslela, že říká svenuta (= omdlela jsi?). Jelikož je dost od rány, odpověděla co nejrozhodněji něco ve smyslu: "Ses zbláznil?! Jasně že ne!" Chudák kluk.”
  • “Kamarádka mi vypravovala, že jeden kluk, když se udělal, začal pískat jako králík…”
  • "Došla jsem kolem třetí ráno z práce, celkem dost pod parou. Dělám v baru a nějak se to zvrtlo, tak jsme po zavíračce s kámoškama pily. Přítel pak ráno měl chuť. Já si to ale bohužel nepamatuji, byla jsem asi ještě mimo. Ale prý jsem mu asi ta po pěti minutách oznámila: "Jé, lásko, to jsi ty? Já myslela, že jsem v práci a dělám to s někým po zavíračce." Myslím, že jej velice rychle přešla chuť v čemkoliv pokračovat."
  • "Můj nejhorší sex byl s bývalým partnerem, kterej chtěl při sexu dělat tak krkolomný polohy, že jsem si málem zlámala na desetkrát záda. Začalo to stojkou na rukách a když jsem fakt neměla sílu v rukách, tak jsem přepadla dozadu na čelo postele. No, komu by se chtělo pokračovat dál."

 

A co vy, máte vtipný postelový zážitek? Pošlete mi ho anonymně na e-mail: turcekova@ctidoma.cz, možná se objeví v některém z dalších článků. 

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru