Budou vás provázet při plavbě za vašimi sny a nenechají vás ztroskotat

Většina důležitých věcí v životě se neobejde bez peněz
  |  Komerční sdělení

Na překročení prahu dospělosti se těší každé malé i větší dítě. Až budu velký, koupím si koně, lokomotivu, budu cestovat, pořídím si vlastní byt… Až budu velká, budu mít děti, krásný dům, skvělého manžela… Pak přichází ten vysněný čas, kdy se představy mohou začít naplňovat.

Většina důležitých věcí v životě se neobejde bez peněz. Tomu, kdo se s nimi naučí zacházet včas,

Myslete na budoucnost, připravte si finanční plán

budou přinášet užitek. Na situace, které čekají skoro každého, i na ty neočekávané, se dá připravit. Dospělý člověk chce mít většinou své soukromí, svůj prostor, odpoutat se od rodičů. Pořízení vlastního domova je velmi zásadní krok, který vyžaduje velkou investici. Založení rodiny vyžaduje také určité finanční zázemí. Bohužel se někdy stává, že do života zasáhne nemoc, vážný úraz, či dokonce smrt. Je dobré myslet včas na důstojné stáří, které bude čím dál víc v rukou jednotlivců a jejich rodin.

Život s radostí a bez strachu

Život s radostí a bez strachu

Lásku, zdraví a štěstí si doopravdy za peníze nikdo nekoupí, ale to ostatní se dá alespoň rámcově naplánovat a finančně zajistit. Schválně si zkuste spočítat svůj životní finanční plán podle svých současných finančních možností. Uvidíte, že i s drobnějšími pravidelnými částkami se dá zajímavě pracovat. Velký náskok mají dospělé děti rodičů, kteří jim založili jako malým stavební spoření. Mohou si dříve pořídit vlastní bydlení (nebo cokoli jiného). Nešťastné a nepříjemné události dostanou člověka na úplné dno a nikomu se na ně nechce myslet dopředu. Vhodné pojištění a finanční zajištění může zmírnit dopady živelné pohromy, rozvodu, havárie, smrti partnera a podobně.

Schovávat peníze doma se moc nevyplácí
Peníze pracují pro vás, když zvolíte vhodné finanční produkty. Pak jich budete mít dost v okamžiku, kdy je budete potřebovat. Nechte si poradit kvalifikovaným poradcem, porovnejte nabídky jednotlivých bank. Dobře si promyslete, co budete v jednotlivých životních etapách potřebovat. Zkombinujte spořící produkty s investičními a nezapomeňte na pojištění. Využijte bezplatné investiční poradenství, finanční poradce ale dobře prověřte. Pokud máte volné finanční prostředky, nechte je vydělávat, ať si můžete splnit své sny.


Životní styl

Zdraví