Chce být mimozemšťan. Má za sebou stovku plastik, čeká ho pro chlapa nepředstavitelná věc

Začalo to relativně nevinně, takto ještě vypadá celkem málo děsivě, že?
Zobrazit fotogalerii (5)
  |   zajímavost

Před devíti lety začal s proměnou svého těla. Anthony Loffredo chce docílit zdánlivě nemožného – chce se stát dokonalým mimozemšťanem. Ač se to zdá jako šílenství, on je pro svůj sen ochoten udělat prakticky cokoli. A zdaleka nejde jen o investované peníze, to je v jeho případě asi to nejmenší.

Muž mimozemšťan má už po celé hlavě a pažích implantáty, které z něj mají udělat něco jako plaza. A když plaz, tak má Anthony také rozštěpený jazyk. Nechal si odstranit prostředníček na levé ruce, aby vytvořil „dráp“. Nemá uši. Plastický chirurg mu taktéž odstranil nos. Odstranění horního rtu bylo asi docela drsné. Chlapík se pak totiž učil znovu mluvit.

Jasně, logické. Viděli jste snad ufouna s rypákem? „Proměna lidského těla mě fascinuje už od útlého dětství,“ řekl Loffredo před pár lety pro francouzské noviny Midi Libre. Takže obarvené zuby, či téměř nekonečné množství piercingů v těle, to je asi „normálka“.

Tohle by nikdo nedal

Anthony přitom až do čtyřiadvaceti let pracoval jako hlídač. Pak měl však podle svých slov jakési vnuknutí, že musí se svým životem něco udělat, protože žije jinak, než by chtěl. Coby transgender osoba se zkrátka ve vlastním těle necítil dobře. Odjel do Austrálie, kde začala jeho proměna. Austrálie hlavně proto, že v Evropě a USA je celá řada úprav těla zakázána. „Často se někde usadím a hraji roli, která mi vyhovuje. Zvláště v noci v temných ulicích, to mě baví.“

Jeho největší „kousek“ ale podle všeho teprve přijde. Uvažuje totiž o tom, že si nechá pohlavní úd rozpůlit na dvě poloviny. „Jsem s tím v pohodě, neděsí mě to. Je to jako jiná úprava, stejně nebezpečné,“ řekl v rozhovoru na YouTube. No, to by asi nikdo jiný než on prostě a jednoduše nedal. Co, pánové?

Vstup zakázán

Jinak ale nemá jen veselý život. Ve zmíněném rozhovoru přiznal, že často nesmí do restaurace. Někdy mu prostě zakážou vstup. „Je to tak. Podle nich jsem děsil zákazníky,“ přiznal Anthony.

Na druhou stranu, proč mu do toho mluvit, že? V dnešním světe je možné skoro všechno. Když se finský farmář zvládne „několika“ zákroky chirurgů proměnit v krasobruslařku a udělat ostudu na olympijském ceremoniálu, proč by se někdo nemohl stát mimozemšťanem? Chtělo by se napsat – vždyť je to vlastně lidské. No, ale ono není...

Zdroje: redakce, Daily Mail, YouTube, Midi Libre, BBC

KAM DÁL: Ruský vědec Alexander Berezin: Mimozemšťané nás mohou zničit omylem. Buď budeme první, nebo mrtví.