Nejpodivnější sekty světa. Záchrana planety sebevraždou a prostitutky s láskou k mimozemšťanům

Jednoduché. Planetu zachráníte, když se zabijete
05.10.2020 - 14:00  

O tom, že je svět bláznivé místo, asi nepochybuje nikdo. Když se však podíváme na několik organizovaných sektářských skupin, zjistíte, že hranice podivnosti lze posouvat za hranice vesmíru. Prim v tomto ohledu hraje zcela očekávaně USA. Jaké jsou nejbizarnější zvyklosti těch nejšílenějších společenství na světě? 

 

Jestli jste si mysleli, že neexistuje nic podivnějšího než čeští Vesmírní lidé čekající na Aštara Šerana, který je vyzvedne se svojí osvícenou mimozemskou flotilou do lepšího světa, hluboce jste se mýlili. Stačí se totiž podívat na několik opravdu unikátních společenských uskupení, jejichž domovem nemůže být jiná země než ta s neomezenými možnostmi. Ano, řeč je o USA. Jaké šílenosti se mohou zrodit v nejbláznivějším národu na planetě? 

Church of Euthanasia

Bojovat lze za ekologii, lidská práva, spravedlnost, ale třeba také v soutěži o pojídání párků v rohlíku. Lidská rasa se odnepaměti pohybuje na tenké linii mezi dobrem a zlem. Sekta založená v roce 1995 v Bostonu má však v rámci boje s krutým a těžkým životem jasno. Její úkol je zadržet nekontrolovatelný nárůst populace tím, že se prostě rozloučí se životem dobrovolně. 

Důležitým politickým programem pro tuto církev jsou tak potraty, kanibalismus, ale hlavně zmíněná sebevražda. O tom, že se jedná o opravdu dekadentní uskupení, pojednává šílené video, kde jsou sestříhané záběry z 11. září a tvrdého análního porna. Ano, tento šálek kávy je poněkud ostřejšího ražení. 

Raeliáni

Tady už jsme opravdu blízko právě těm našim Vesmírným lidem. Stejně jako místní partička, která si ráda hraje s pastelkami, totiž věří v existenci mimozemské civilizace. U raeliánu jde však o přesvědčení postavené na víře, že lidské bytosti stvořili vesmírní Elohimové. Lidé jsou podle nich pouhými klony této posvátné party. 

Tato sekta vznikla již v sedmdesátých letech a založil ji muž, který si říká Rael. Podle jeho poblázněné mysli se jedná o posledního přeživšího naklonovaného mimozemšťana. K prozření o pravdě dospěl v roce 1973, kdy ho v horách navštívil mimozemšťan, který mu ukázal během sedmidenního pobytu na palubě jeho plavidla pravdu o světě. 

Neposkvrněné početí Panny Marie tak bylo ve výsledku klonovací akcí této mimozemské skupinky. Asi nejviditelněji na sebe upozornili videem z roku 2003, kde vidíme právě akt klonování ve městě Clonaid v Las Vegas. Dodnes se snaží vybudovat ambasádu pro styk s mimozemskou civilizací. Tak přejeme hodně štěstí. 

Boží děti

Mše v kostele je pro některé evidentně hodně zpátečnické, stejně jako čtení z bible. Minimálně pro tzv. Boží děti. V USA se totiž stalo hned několikrát, že někoho v baru oslovila atraktivní dívka či žena, která oběť svého flirtování dotáhla až do postele. Skrze sex se svojí “ovečkou” však bylo jen krytí k tomu, aby vás nakonec přesvědčila o tom, že jste jediný vyvolený ke spojení s Bohem. Byť jejich učení a slova vychází právě z bible, forma, kterou uplatňují, se omezuje v podstatě jen na sex. Žádné kázání, ale pořádné orgie.

Šílené ovšem je, že v této podivné skupince dochází k častým incestům, sexu s nezletilými, ale i v tom nejohavnějším případě i s dětmi. Členové Božích dětí neuznávají rodinu a jsou vedeni k tomu nesnášet svoje rodiče. Některé odebrané děti jsou k těmto orgiím vedené od narození. Je tedy záhadou, že může podle zákona ještě existovat. 

KAM DÁL: Vyvolené reality show: Uzavřená parta v domě a zpěváci hvězdami

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru