Sexy Beckham i Aquaman se oženili se svými idoly. Kdo další došel až před oltář s celebritou z plakátu?

David Beckham se do Victorie zakoukal na koncertě Spice Girls. Od prvního setkání už se nikdy neopustili, jejich vztah trvá 24 let
 

Myslíte, že celebrity nemají své tajné idoly? Že nevzhlížejí k jiným slavným hvězdám natolik, že by je rády pozvaly na rande? Některým z nich se to opravdu povedlo a nakonec to dotáhly až k manželství. Po kom v dětství toužil filmový Aquaman, jak ulovil Beckham Posh Spice, kdy se s Justinem Bieberem setkala jeho žena Hailey poprvé a kde zaujala hiphopovou star Kanye Westa televizní star Kim Kardashianová? 

 

Láska si nevybírá a občas nečekaně zamíchá osudovými kartami životů nejen běžných smrtelníků. Když jsme se před pár desítkami let jako děti zakoukali do hvězd, visely nám většinou v pokojíku jejich plakáty, poslouchali jsme jejich hudbu nebo koukali na filmy se svým oblíbeným hercem.

Dnešní děti či teenageři to mají jinak - sledují své idoly na sociálních sítích, bez potíží se s nimi mohou setkat na koncertech, sportovních utkáních nebo je zahlédnout na filmových festivalech. Všechny celebrity bývaly také jednou dětmi a vzhlížely ke slavným hvězdám úplně stejně. Představme si slavné páry, v nichž byl jeden tím, kdo si tajně pomýšlel na osobní setkání, v lepším případě randíčko s jinou hvězdou. Tento žebříček sestavil týdeník US Weekly. 

Jason Momoa & Lisa Bonetová

Představitel hrdinného Aquamana či Khala Droga v seriálu Hra o trůny, jeden z nejvíc sexy mužů planety Jason Momoa se do své ženy zakoukal již ve svých deseti letech. Lisa Bonetová je totiž o osm let starší než on a jeho zájem si získala ve slavné televizní The Cosby Show.

Pro časopis Esquire to prozradil s notnou dávkou nadsázky před dvěma roky: „O tom, že jsem byl její stalker, jsem ji inforomoval až poté, co se nám narodily děti. Byla první ženskou celebritou, do níž jsem se opravdu zabouchnul.“ Kde se ti dva nakonec potkali? V roce 2005 si byli představeni v jazzovém klubu v Los Angeles a od té doby jsou spolu. Vzali se v roce 2017 a mají dvě děti. 

 

David & Victoria Beckhamovi

Ikonickému britskému fotbalistovi Davidu Beckhamovi ležely ženy u nohou. Byl slavný, sexy, stal se také módní celebritou a vydělával neskutečné peníze. Přesto se na jednom koncertě Spice Girls bezhlavě zakoukal do jedné z pěti dívek a netoužil po ničem jiném než se s ní osobně setkat.

Povedlo se mu to v roce 1997, kdy Victoria konečně přijala jeho pozvání a zavítala do VIP lóže hráčů klubu Manchester United. „Láska na první pohled neexistuje. Tedy do chvíle, než se objevíte na stadionu fotbalového klubu,“ zavzpomínala před pěti lety pro britské vydání časopisu Vogue na první setkání s Davidem zpěvačka, dnes módní návrhářka. Ti dva spolu začali ještě ten večer randit, dnes mají čtyři děti a jejich 24 let trvající vztah vypadá jako reklama na osudovou lásku. 

 

Justin & Hailey Bieberovi

Tito dva mladí, krásní a úspěšní Američané k sobě našli cestu už před lety. Úspěšné modelce a dceři herce Stephena Baldwina bylo 13 let, Justinu Bieberovi o dva roky více. Právě vydal své první album My World, kterým prorazil na americkém a kanadském hudebním trhu a půvabná modelka Hailey Baldwinová do něj byla platonicky zamilovaná.

Poprvé se setkali při tak zvaném "Meet & Greet" v zákulisí pořadu The Today Show, kam jí právě slavný otec dokázal zařídit přístup. Justin si s ní podal ruku a na zachyceném videu je evidentní, že se teenagerka před hvězdným zpěvákem dost styděla. O devět let později uzavřeli sňatek a stvrdili jej o rok později velkým svatebním obřadem. Patří k nejsledovanějším celebritám světa a například francouzský prezident Emanuel Macron pozval Bieberovi před měsícem na návštěvu do své rezidence. 

 

Kanye West & Kim Kardashianová

Rapper Kanye West je nesmírně bohatý, platí za módní ikonu, jeho alba se prodávají po milionech. Jedno by mělo vyjít právě v těchto dnech a objeví se na něm píseň, popisující jeho pocity z těžkého rozchodu s hvězdou televizní reality show Kim Kardashianovou.

Po půvabné celebritě zatoužil před 10 lety, kdy viděl její tvář na společné fotografii se slavnou dědičkou hotelového imperia Paris Hiltonovou. O čtyři roky později se v květnu 2014 vzali v pevnosti Forte di Belveder ve Florencii, jen pár měsíců po prvním rande. Na své svatební cestě zavítali také do Čech. Mají spolu čtyři děti a v únoru letošního roku šokovali oznámením o definitivním konci manželství. 

 

Zdroje: Vogue, Esquire, US Weekly

KAM DÁL: Sexy Plíšková okouzlila v plavkách. Diví se někdo, že se do olympijského munduru příliš nehrne?


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru