Zpověď profesionálního cyklisty: Jak mu obrázek Pamely Anderson pomohl při Tour de France?

Pamela Anderson se díky své roli v Pobřežní hlídce stala idolem krásy

Mario Cipollini se přiznal k tomu, jakou netradiční taktiku zvolil při prestižním cyklistickém závodu Tour de France. K neuvěřitelnému výkonu hned v několika etapách závodu za sebou mu pomohla Pamela Anderson, to ale zdaleka není vše.

Cyklistický závod Tour de France rozhodně není pro každého. Je to jedna z nejnáročnějších sportovních akcí vůbec. Trasa závodu je dlouhá 3 000 km a každý cyklista při jeho zdolávání spálí zhruba 1 200 kalorií.

Tour de France je tak vyčerpávající, že se jeho účastníci často snaží určitými způsoby pozvednout jejich výkon a zmírnit vyčerpání. Na perfektní trik, jak se legálně "nadopovat", přišel legendární Mario Cipollini.

Tento italský cyklista si před závodem na řídítka svého kola nalepil odvážnou fotku svůdné Pamely Anderson. Během závodu tak mohl na herečku hledět a konstantně si tak zvedal hladinu testosteronu v krvi.

A post shared by @pamelaandersonbaywatch

Tento závod proběhl v roce 1999, tedy v době, kdy byla Anderson jednou z největších hereckých idolů ženské krásy díky své roli plavčice v seriálu Pobřežní hlídka.

Dokonce byla tato metoda i velmi efektivní. Cipollini tehdy vyhrál čtyři etapy závodu za sebou.

Telefonoval a kouřil

Tento cyklista se stal legendou. Bez větších potíží během tohoto neuvěřitelně vyčerpávajícího závodu zvládal multitasking.

Telefonoval uprostřed závodu a dokoce i během jízdy kouřil. Jeho podivné zvyky se ale nelíbily organizátorům závodu a už ho nikdy nepozvali zpět.

Cipollini se dokonce veřejně přiznal k tomu, že kdyby nebyl cyklistou, tak by byl pornohercem. To pronesl v rozhovoru pro Rouleur, zatímco se zasněně díval na fotku Pamely Anderson na svém  kole.

Dokonce mu byla položena i otázka, jestli měl více vítězství, nebo žen. Cipollini na to odvětil, že kdyby měl za život méně žen než vítězství, tak by se musel považovat za toho, kdo prohrál. Počet jeho vítězných sportovních úspěchů byl tehdy 198.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Brooke Shields nestárne. Ukázala svou dokonalou postavu.