Nenáročná vagina. Stačí jí jen čtyřcentimetrový penis a stimulace pár vteřin

Plastika pochvy se u nás provádí víc jak deset let
Zobrazit fotogalerii (3)
13.07.2017 - 18:15   |  

To, že je vagina hlavní pohlavní orgán ženy, už asi všichni víte. To, že žena může mít po narození vaginy dvě, jste už možná netušili. A co teprve jak je hluboká a kolik stojí její plastika? Nic? No, tak pojďme na to...

Vagina už dávno není spojována jen s pohlavním stykem. Dobře, u mužů možná ano. A právě jim by občas neuškodilo, kdyby o ní věděli i něco "víc". Nicméně i ženy by mohly ocenit následujících pár řádků a svou informovanost si malinko prohloubit. 

V některých afrických zemích jsou velice ceněny velké stydké pysky. Některé ženy si tak úmyslně dávají na stydké pysky závaží, aby tak zvětšily svoji atraktivnost. Je znám případ, kdy žena měla pysky dlouhé až 23 cm.

Mokrý orgasmus

Dodnes se setkáváme se ženami, které nevěří, že něco takového opravdu existuje. A ani někteří muži si nejsou zcela jisti, dokud to nezažijí. Takže - existuje! Z fyziologického hlediska se jedná o tekutinu, která je podobná mužskému ejakulátu a vzniká drážděním poševní stěny, kdy se začne tato tekutina hromadit v močovém měchýři.
Tip: Pokud vás mokrý orgasmus zaujal a rádi byste zjistili víc o tom, jak vlastně funguje a jak je možné ho dosáhnout, přečtěte si článek jak na squirting.

Mnoho žen má po styku pocit, že si potřebuje dojít na toaletu. Pokud by ale partner dál pokračoval ve stimulaci poševní stěny, žena by dosáhla mokrého orgasmu. 

Lékaři uvádí, že průměrná délka pochvy je 9,5 centimetrů. Což znamená od poševního vchodu do přední klenby. Zadní stěna pak měří maximálně 12,5 centimetrů.

O bodu G už jste slyšeli, ale co bod A?

G-bod je zvláštní erotogenní oblast nacházející se v pochvě a připomínající tvar fazole. Nachází se na horní stěně pochvy. Jenže - existuje i další místo, a to konkrétně na poševní klenbě, ještě hlouběji v pochvě než bod G. Je znám pod označením bod A a vede k ohromujícímu orgasmu. Najít ho je ale velmi těžké. Tak, dámy a pánové, vzhůru do toho...


Tip: Dobrým pomocníkem při stimulaci mohou být zahnuté vibrátory na bod G, speciálně anatomicky tvarované, aby na bod G ve vagíně dosáhly. Pomoci může také, pokud má vibrátor rozšířenou špičku.
Klitoris, úžasná věc. Tento "knoflík", který se stal pro ženy občas i jedinou možnou cestou k vyvrcholení, se začíná vyvíjet podobně jako penis s předkožkou. Asi v šestém týdnu těhotenství se pohlavní orgány začnou od sebe odlišovat v závislosti na chromozomech. Ve skutečnosti má klitoris tvar podobný klíční kosti, i když je často titulován jako jeden bod. Je zde 8 000 nervových zakončení oproti 4 000 nervových zakončení v penisu.

Panenská blána jako symbol nevinnosti
Z anatomického pohledu je panenská blána kruhovitá a její prostupnost je značně individuální, většinou bývá po špičku prstu, někdy ale i pro celý prst. Tento otvor slouží k odtoku menstruační krve. K jejímu protržení však může dojít i jinak než při pohlavním styku. Například při masturbaci či při sportu.

Pochva se dokáže zvětšit dvakrát až třikrát. Nejvíce se zvětšuje samozřejmě při porodu, kdy zažívá tu největší zátěž. Po porodu se ve většině případů vrátí do původního stavu.

Slovo vagina pochází z doby kolem roku 1680 a je odvozeno z latiny, kde má význam pouzdro nebo již nám známá pochva

Ideální velikost penisu neexistuje

Některé výzkumy tvrdí, že ženě stačí k vyvrcholení pouze čtyřcentimetrový penis. A to z toho důvodu, že dolní třetina vaginy je nejvíc vzrušivá. Ale to jen těžko dokázat.

Větší jistotou je pro ženu muž, jehož penis má průměrnou délku penisu 12 centimetrů při erekci. Je ovšem dokázáno, že téměř sedmdesát procent žen nepotřebuje ke svému orgasmu penis vůbec žádný. Velikost penisu pak může mít pro ženu spíše psychologický význam než funkční.

Ochlupení ženy

Ochlupení ženy má životnost zhruba tři týdny, po kterých má tendenci samovolně vypadávat. To je taky důvod, proč nikdy nevyroste příliš dlouhé. Přesto nejdelší známé ochlupení mělo 71 centimetrů! Vlasové folikuly jsou oválného tvaru, což způsobuje, že ochlupení je většinou tak kudrnaté.

Dvě vaginy? Nejde o sci-fi, to je realita

Zdvojené pohlavní orgány opravdu existují, latinsky se nazývají uterus didelphys. Může jít i o dvě dělohy a dva děložní čípky. Některé ženy mohou mít i děti a druhá vagina jim nějak nepřekáží. Anomálie ženského genitálu ale mohou být i mnohem komplikovanější a nebezpečnější, než je dvojitá vagína. Někdy se třeba vagina nevytvoří vůbec. Celkově každá stá narozená dívka má vaginu, která se nějak (většinou jen mírně) odchyluje od standardu.

Plastika vaginy. Trend nebo nutnost?

V současnosti plastické operace podstupuje mnoho žen a nejsou to jen celebrity. O vaginální plastice ale možná slyšíte poprvé. U nás v Česku se ale provádí už přes deset let. Často této služby využívají ženy po porodu. Nejde tedy vždy jen o estetickou stránku, ale některým ženám může plastika pomoci například při inkontinenci. Samozřejmě jsou i případy, kdy jde čistě o zpestření sexuálního života. 

Celá operace trvá pouze hodinu a je v narkóze. Jelikož se vagina aktivním sexuálním životem nebo porodem roztahuje, doporučuje se ji utáhnout. Operací se tedy zúží poševní vchod. Poté je nutné dodržet šestinedělí, tedy šest týdnů bez sexu. Zákok vyjde na 10-15 tisíc korun.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru