V Úvalech vykupují jablka. Řekneme vám, kdy a kam je můžete přivézt

Jablka od vás vykoupí v jakémkoliv množství
  |  

Chcete se zbavit přebytečné úrody jablek a přijít si trochu k penězům? Můžete je přivézt do Úval, kde je od vás odkoupí. Výkup začal právě dnes 1. září.

Nejenom kovy, ale také jablka

Jablka vykupují ve sběrně kovů, která se nachází v Úvalech, a to ve Škvorecké ulici 33. Jde o výpadovku na Říčany na silnici Kolín – Praha, poslední areál vlevo. Jablka sem můžete přivézt v pondělí a čtvrtek od osmi do půl dvanácté, odpoledne od půl jedné do sedmnácti hodin, v pátek do 16 hodin. V sobotu zde fungují od půl desáté do půl jedné. Případně se můžete dohodnout na telefonním čísle 603 584 251 a jablka dovézt jindy.

 

Berou všechny druhy

Jaké jablka zde vykupují? „Lidé mohou přivézt jakékoliv druhy jablek. Hlavní je, aby nebyly napadené plísní, anebo hnilobou. Vykupujeme jakékoliv množství,“ sdělil nám pan Fidler se sběrny. „Za kilo jablek platíme dvě koruny. Výkup bude probíhat tak dlouho, jak dlouho budou mít lidé jablka,“ dodal. 

 

O tom, jak jablka sklízet se dozvíte v tomto článku. O tom, jak vypalovat zde a to tom, kde vám z nicch udělají lahodný mošt zde


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru