Pořiďte si houpačku do bytu, nejsou jen pro děti

Podobnou jednoduchou houpačku si můžete zavěsit i doma
 

Houpete se rádi? Pokud máte kousek volného prostoru, můžete si houpání užít i ve svém bytě. Houpačky jsou skvělým relaxačním prvkem a v interiéru vypadají opravdu skvěle.

Houpejte se, i když nejste děti

Stydíte se venku třeba na hřišti pohoupat, protože jste už přece dospělí? Přitom houpání je skvělá relaxační činnost, která uklidňuje. Pokud máte kousek místa, pořiďte si místo houpacího křesla klasickou závěsnou houpačku do bytu, která vypadá navíc velmi efektně, váš byt pozvedne a přitáhne patřičnou pozornost. Vsaďte se, že se u vás bude chtít pohoupat skoro každá návštěva!

 

Radost za pár korun

Pořízení takové houpačky přitom není příliš finančně náročné, takže platí, že za málo peněz je hodně muziky. Pokud netrváte na designové přepychové houpačce, pak můžete zakoupit prostě sedátko k houpačce a závěsný systém, což vás vyjde na pár korun. Na závěsný systém budete potřebovat závěsné lano, karabiny, dále pak závitové tyče s okem, svařovaná oka
závěsné háky a hmoždinky. Houpačky můžete také zakoupit již hotové. Velmi populární je vajíčko, které se upevňuje na jedno lano. Efektní je tato houpačka v provedení z průhledného plastu, ale pořídit si je můžete také ratanové. Zakoupit můžete také mnoho typů houpaček z textílie.

 

Kam s ní?

Tou nejdůležitější otázkou je i v případě, že si pořídíte již hotovou houpačku, pak ji upevnit. Pochopitelně čím vyšší strop je ve vašem bytě, tím lépe, ale věřte, že houpačka má své místo i v panelákovém bytě. Nejsnáze lze houpačku umístit do trámu, ale lze ji dát i do běžného panelákového stropu. Pokud bydlíte ve starém domě a máte strop rákosový, musíte se poohlédnout po jiném způsobu. Houpačka lze snadno umístit do futer dveří, avšak zde vám bude velmi vadit.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru