Vánoční úklid přenechejte profíkům a buďte v klidu

Vánoční úklid zvládnou profíci na jedničku...
10.12.2015 - 23:48  

Vánoce se nezadržitelně blíží a to v mnohých z nás způsobuje menší paniku, co vše nestíhají zařídit a provést… Co si letos ušetřit nervy a námahu a nechat si doma skvěle uklidit od profíků?

Pro Vánoce bez stresu

Vánoční úklid je další česká tradice, kterou si mnozí komplikují předvánoční čas, který by měl být vyhrazen pro rozjímání a pokoj v duši. Přitom si můžete nechat pomoci profesionální firmou a celý úklid jí pěkně naložit na její bedra. Je pravda, že právě o Vánocích mají úklidové firmy vždy napilno, a tak je dobré se po nějaké poohlédnout nejlépe okamžitě.

 

Firma si místo nejprve obhlídne

Po objednání služby se k vám často vypraví zástupce firmy, vaši domácnost si obhlédne a domluví se s vámi, co vše si přejete uklidit. Domluvíte si také přesný termín úklidu, kdy bude práce končit a hlavně za kolik jej firma provede. Úklid pak vezme firma skutečně zgruntu. Pracovníci firmy vám umyjí podlahy, vysají koberce profesionální technikou, setřou prach ze všech dostupných povrchů, perfektně uklidí koupelnu a toaletu, ale také třeba převléknou postele a ustelou, zalijí květiny a vynesou odpadky. Dále si můžete objednat mytí oken a žaluzií, čištění čalounění a koberců speciálním přístrojem na hloubkové čištění. Můžete si nechat i uklidit celou kuchyňskou linku, včetně jejího vnitřku. Veškeré plochy si můžete nechat naleštit.

 

Dobrá úklidová firma je pojištěná

U úklidu nemusíte být pochopitelně přítomni, ale můžete se vypravit třeba na vánoční trhy a vychutnat si zde v klidu svařák. Dobrá úklidová firma je totiž například pojištěna za případnou škodu svých zaměstnanců, takže i kdyby se nedej bože doma něco rozbilo, pojišťovna by vám cenu měla uhradit. Právě to, zda je firma takto pojištěna, pro vás může být dobré vodítko k jejímu výběru. A kolik vás to bude stát? Pochopitelně každá firma si účtuje jiné sazby, ale většinou se ceny pohybují kolem 1500 korun za jeden den práce. 

 

Na koho se obrátit?

B+L - KOBERCE, OKNA, ÚKLID

U Staré školy 69, Líbeznice, 25065

www.firmabiba.webnode.cz

 

Tomáš Mizera, s.r.o.

Podnikatelská 539, Praha-Běchovice - Běchovice, 19011

www.uklidovafirma-praha9.cz

 

MAKO ÚKLID, s.r.o.

Šotnovská 136, Kolín II, 28002

www.uklid.kolinsko.com

 

ÚKLIDOVÝ SERVIS

V Cestách 896, Šestajovice, 25092

www.uklidovafirma-praha.cz

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru