Polohy, které vás zaručeně přivedou k extázi aneb když autor Kámasútry byl panic

Podle jednoho britského zdroje je nejoblíbenější poloha zezadu neboli na pejska. Jak jste na tom vy? Nechcete vyzkoušet nějakou změnu? Kniha lásky, Kámasútra, vám ukáže mnoho poloh, které dokáží zpestřit váš sexuální život a vy si můžete milování s partnerem užít více než jindy. Nesmíte se toho bát.

29.08.2018 - 13:00  
Existují desítky poloh, které vás přivedou k extázi
Zobrazit fotogalerii (6)

Stejně jako všechno, tak i milování má svou historii a prošlo si určitým vývojem. V minulých dobách byly některé praktiky spojovány se zvyky a určitou kulturní náklonností. Učebnice lásky - Kámasútra - nepředstavovala pouze seznam poloh. V Indii, kde vznikla v 5. - 6. století našeho letopočtu díky Mallanágu Vátsjájanovi, byla erotika a sex obecně brána jako vědní disciplína a právě zde Kámasútra sloužila i jako předloha. Mnohé z nás by mohlo překvapit, že tato kniha byla psána strohým až pedagogickým stylem, bez trochy energie a vášně.

Název Kámasútra se dá přeložit jako "Poučení o rozkoši" nebo také jako "Učebnice lásky".

Autor Kámasútry byl panic

Zajímavostí je, že autor Kámasútry nebyl žádný „Don Juan“, jak byste pravděpodobně očekávali. Dokonce šlo o mnicha, který za celý svůj život neměl sexuální zkušenost. Do knihy navíc doplnil informace o koření lásky, o námluvách, ale i o manželství. Kniha tedy není jenom návod na milování.

Prostituce jako vážené povolání

Prostituce je udávána jako vůbec nejstarší povolání, prostitutky pak byly dříve dokonce považovány za váženou aktivitu a vážené paní. V některých kulturách šlo i posvátný způsob lásky. Ženy, které se věnovaly nezávaznému sexu, někdy i za peníze, byly dříve považovány za zasvěcené bohům. Dnes je tomu naopak. Mnohé z nich vyzkoušely stovky poloh, kterými uspokojovaly muže všech postavení a vrstev. Velkého významu dosáhly ve zlatém věku řecké kultury především proto, že se staly zdrojem financí pro stát. Brzy pak vznikaly „vykřičené domy“, které sloužily například pro vojáky. V meziválečném období nevěstince začaly ustupovat a prostituce se objevovala spíše na ulicích. Postupem času se z váženého povolání stal okraj společnosti.

Holení intimních partií: Jak jsou na tom Češky a jaké jsou nejžhavější trendy současnosti? Více čtěte: ZDE.

Od prostituce z minulosti k milování v současnosti

Muži milují přímost a otevřenost v posteli není výjimkou. Mluvte rovnou a ničeho se nebojte. Říkejte partnerovi, že chcete změnu, není na tom totiž nic špatného. O tom, co vás láká, co chcete vyzkoušet a co se vám líbí, nebo naopak nelíbí, mluvte otevřeně. Pokud vám to dělá problémy, není od věci si posílat třeba erotické "esemesky". Partnera to uvolní a dokonce, když zapojíte více své fantazie, třeba i nadchne. Budete koukat, jak raději bude dostávat tyto zprávy, než třeba seznam nákupu.

Čtyři zajímavé polohy, které oba určitě nadchnou

Zajímavá poloha je s názvem "pozdrav slunci" :Jde o polohu, kdy si kleknete k partnerovi zády a hlavu položíte na zem a sevřete ruce. Přesně jako pozdrav slunci. Tím na partnera vyšpulíte zadeček a on si klekne za vás, mírně se dostane pod vás. Oba pak máte možnost se projevit.

"Žehlička:" Pohodlná poloha vleže na břiše čelem dolů a mírně pokrčená kolena pustí vašeho partnera mezi vaše nohy. On pak může snadno do vás pronikat zezadu.

"Žabička:" Tato poloha spočívá v posedu, který je podobný skákání žabky. Váš partner si dřepne a rozevře kolena, vy si podobně dřepnete před něj a oba se zapřete rukama. On tak k vám může zezadu a na vás je výběr – buď ho necháte a nijak se nezapojíte, nebo můžete převzít situaci a svými pohyby všechno řídit.

"Eiffelovka:" Poloha, kdy žena stojí a ohne se až na zem, je pro mnohé muže vzrušující. Partner přistupuje opět zezadu a záleží především na jeho výšce, jakým stylem k vám přistoupí.

Horko je zabijákem mužské plodnosti. S početím na letní dovolené moc nepočítejte. Více čtěte ZDE

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.