Tajemství přirozené krásy odhaleno. Vyzkoušejte nejlepší triky sexy Francouzek

Kvalitní produkty na vlasy jsou u žen ve Francii samozřejmostí
Zobrazit fotogalerii (4)
18.04.2019 - 12:30  

Ženy všech národností mají svůj tajný recept, jak vypadat co nejdéle mladé. Pouze Francouzkám se ale daří udržovat přirozený šarm, díky kterému vypadají i ve dvaačtyřiceti letech na osmnáct, jak je tomu například v případě herečky Audrey Tatou. Vyzkoušejte jejich zázračný návod, jak na to.

Nepoužívají konturování

Konturování obličeje, tedy zvýrazňování pěkných rysů a potlačování případných nedostatků za pomoci make-upu, Francouzky nikdy nepodlehly. Mají totiž za to, že by tím skryly přirozené rysy svého obličeje. Místo složitého tónování tak používají jen trochu bronzeru, který dodá svěží vzhled jejich tvářím.

Nevadí jim nedokonalost

Když se podíváte na styl oblékání Francouzek, vždycky v něm najdete nepatrné nedokonalosti, které je paradoxně dělají ještě víc šik. Můžou chodit lehce rozcuchané, nebo kombinovat zdánlivě neslučitelné barvy. To je dělá ještě krásnějšími a neodolatelnějšími v očích mužů.

Preferují rudé rty

Červená rtěnka pozvedne jakýkoli vzhled, ať máte na sobě roztrhané džíny a tričko, nebo šaty na večírek. Francouzky to dobře vědí a rtěnku mívají neustále u sebe.

Nemají perfektní manikúru

Říká se, že ruce jsou naší vizitkou, ale Francouzky v tomto případě razí heslo, že se nic nemá přehánět. Precizní manikúru u nich nikdy neuvidíte, protože nechtějí budit dojem, že strávily tolik času a zaplatily tolik peněz za něco tak pomíjivého. Nejraději proto mají nehty nalakované obyčejným bezbarvým lakem. Totéž platí i pro pedikúru.

O vlasy pečují důmyslně

Francouzky si neničí každý den vlasy fénem nebo žehličkou. Jejich trik tkví v tom, že na své kadeře používají kvalitní a drahé produkty, speciální vlasové masky a oleje. Samozřejmostí je u nich kartáč vyrobený z přírodních materiálů. Obvykle vlasy umyjí a nechají volně uschnout a teprve druhý den je češou a upravují.

Mají poloprázdnou kosmetickou taštičku

Mezi šest produktů v jejich kosmetické taštičce patří: kvalitní make-up, pudr s rozjasňovačem, řasenka, oční linky a 2 rtěnky (tělová a červená). Omezení počtu kosmetických přípravků je skvělý nápad, který by měla vyzkoušet každá žena, zvlášť pokud zároveň potřebuje ušetřit trochu peněz.

Investují do svého účesu

Ženy ve Francii si jsou jisté jednou věcí: můžete nosit oblečení v hodnotě pár stovek korun a nikdo to nepozná, ale jakmile zajdete k levnému kadeřníkovi, úplně se tím odepíšete. Proto také utrácí za kadeřníka velké sumy a většinou jsou léta věrné jen tomu jednomu.