Když hubnout, tak jedině sexem. Díky kterým polohám shodíte přebytečná kila?

Výsledky jsou jasně patrné už za pár týdnů. Ale chce to intenzivní "dřinu"
Zobrazit fotogalerii (3)
11.01.2021 - 13:30  

Jestli si přejete zhubnout, ale nemáte chuť chodit do posilovny, existuje mnohem "elegantnější" řešení. Nejde o žádné drastické diety nebo rádoby zázračné přípravky. Stačí k tomu obyčejný sex. Sice se docela nadřete, ale pár kilo dole za to přeci stojí, ne?

Někteří z nás prostě chtějí vypadat dobře, ani tak nemusí jít o vystavování se na plážích, ale zkrátka jen o dobrý pocit. Chápeme. Nasazujeme diety, jíme zdravě, snažíme se. Do cvičení se nám moc nechce, zvedat činky v posilovnách prostě není ono. Rozjet to však klidně můžete se svou drahou polovičkou. Jaké polohy jsou tedy nejlepší?

Svíčka

U této polohy se možná trochu zapotíte, ale zároveň si i skvěle zacvičíte. Jen potřebujete asistenci svého partnera. Nejprve si lehněte na záda a rukama se zapřete o postel. Partner by si měl před vás kleknout. Pak udělejte svíčku, zvedněte nohy, hýždě a záda a poté se zapřete o partnerova ramena. Partner by vás ale měl přidržovat, abyste v této pozici vydržela.

Pořádně si tak protáhnete tělo. Pokud se snažíte zhubnout a nepomůže vám ani sex, poraďte se se svým lékařem. Předepíše vám lék, po kterém na jídlo nebudete tolik myslet a nebudou vás honit chutě.

Sex má blahodárné účinky na vaše zdraví a můžete u něj spálit až 1 000 kalorií. Při sexu totiž spalujete energii a vyplavujete hormony, které vás chrání před obezitou.

Pes

Tuto pozici byste měli vyzkoušet na něčem měkkém. Takže se ji rozhodně nesnažte dělat na tvrdé zemi. Klekněte si a rozkročte nohy. U této pozice se vám zatínají svaly, a vy tak posilujete celé tělo. Především stehna a zadeček. Snažíte se totiž udržovat rovnováhu a musíte se prostě trochu snažit.

Most

Tato poloha je hodně náročná, takže pokud nejste až tak moc ohební, raději ji nezkoušejte. Klasicky si lehněte na záda, zvedněte pánev do mostu a pak prostě musíte nějakou dobu vydržet. Během sexu můžete zvedat i nohy.

Posílení rukou

Pokud chcete posílit ruce, měli byste si vybrat polohu, které se říká někdy i trakař. Řekněte partnerovi, ať se posadí na paty a lehce se zvedne, vy si na něj nasedněte obkročmo, zapřete se za sebe, a tím si tvarujete svaly na pažích.

Záda

U této polohy se sice na partnera dívat nebudete, ale snad to pár minut vydržíte. Nejdříve si sedněte obkročmo k partnerovi zády a nasedněte na něj. Ruce si položte na kolena a pomalu se pohybujte nahoru a dolů. U této pozice posílíte zadeček, stehna a ruce.

Misionář

Tato poloha je klasická, takže ji zvládne úplně každý. Sedněte si obkročmo na partnera, překřižte nohy přes sebe a na partnera se nalepte. Zapřete se, podsaďte pánev a zapřete se rukama o postel. U této polohy posílíte celé tělo – především kritické partie, jako jsou svaly na stehnech, hýždě a paže.

Vestoje

Tato poloha je velmi oblíbená a pokud ji budete praktikovat dva týdny pravidelně, můžete zhubnout až 5 kilogramů! U této polohy totiž zapojíte nejvíce svalů ze všech poloh. Navíc zvedáte nejdříve pravou nohu, pak ale můžete i levou, a hezky tak procvičíte celé tělo.

Koníček

Tato poloha je velmi oblíbená, protože se u ní skvěle protáhnete. Pokud máte problémové partie především hýždě a stehna, touto polohou si je můžete pěkně vytvarovat. Na partnera si sedněte obkročmo a pohybujte se, jak je vám libo.

Pokud si chcete vytvarovat i lýtka, sedněte si k němu zády. Pokud chcete zhubnout, ale pořád vás honí chutě, zajděte si za svým lékařem. Předepíše vám lék, který vám v hubnutí může pomoct, a v noci pak nebudete bílit ledničku.

Pluh

U této polohy posílíte zádové svaly a paže. Nejdříve si klekněte na zem, zapřete se o postel. Poté natáhněte nohy a řekněte partnerovi, aby vás za ně chytl. Udělá s vámi takový trakař. Tato pozice je velmi náročná, takže v ní možná moc dlouho nevydržíte.

KAM DÁL: Profesor Pohunek: Astmatiky covid-19 nepostihuje více než běžnou populaci. Pokud dodržují léčbu.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru