Nákup pánské mikiny: Nezapomeňte na tyto důležité aspekty

Nejdůležitější ze všeho je soustředit se na střih konkrétní mikiny
22.11.2019 - 12:24   |  Komerční sdělení

Uvažujete o oživení šatníku? Pak s největší pravděpodobností budete uvažovat také o nákupu mikiny. Aktuálně se na trhu nachází neskutečné množství nejrůznějších modelů. Při nákupu je proto třeba dbát na mnoho aspektů. My se v následujících řádcích podíváme mnohem podrobněji na to, jaké z nich jsou nejznámější.

Upnutý střih, nebo spíše volnější

V první řadě se soustřeďte na střih konkrétní mikiny. Někteří muži preferují městský styl, kdy se kombinují třeba džíny a vcelku tenké upnuté mikiny. Jinak ale není problém vybírat i variace, které jsou volnější. Mají je rádi zejména muži, kteří se potřebují cítit mnohem volněji, případně zakrýt nějaký ten kilogram navíc.

Kapuce a kapsy

Velmi oblíbené jsou mikiny s kapucí. Ta sice nepatří mezi extra funkční doplňky, nicméně v případě potřeby dokáže zahřát. Jinak ale dodává mikině spíše na originalitě, což je často hodně zapotřebí. Zapomenout nelze ani na kapsy. Ty mohou být jak klasicky po stranách v případě mikin zapínajících se na zip, tak i přímo v přední části. Jedná se o takzvanou klokaní kapsu. Dnes už ale tolik žádaná tato variace pánské mikiny není.  

Barevné variace jsou takřka nekonečné

Rádi byste klasickou mikinu bílé nebo černé barvy? Proč ne? Máte ji mít. Stejně tak jsou velmi oblíbené nejrůznější barevné varianty. Oblíbenosti se těší také mikiny s nejrůznějšími vzory a potisky. A co takové proužky? Ty mimo jiné z módy ještě nevyšly. Naopak, drží si svou nadčasovost.  

Nakupte si značkové mikiny za férové ceny

Hledáte e-shop, kde by měli značkové mikiny za výhodné ceny? Pak se podívejte do nabídky internetového obchodu Bastard.cz. Právě tady najdete spousty mikin s vtipnými potisky. Určitě s nimi zaujmete. Podobně zajímavá jsou pánská trička, jež se tady také prodávají.