Sníte o tom, že padáte nebo že vás někdo pronásleduje? Zjistěte, co to může znamenat

Pokud se vám zdá o tom, že vám vypadaly všechny zuby, tak nejspíše nejste spokojeni se svým zevnějškem
 

Lidé se domnívají, že sny odhalují to, co skrýváme v našem podvědomí. Mají tedy hlubší význam, je to skutečně tak? Nebo je to jen výplod naší fantazie, něco, co bychom si přáli? Podle mnohých se však ze snů dají zjistit naše skryté touhy a obavy. A co přesně nám tedy jednotlivé sny naznačují?

Známý psychoanalytik Sigmund Freud popsal sny jako uličku do podvědomí a studoval jejich význam. Podle Freuda tak můžeme odhalit naše skryté touhy, které vedou k různým formám neuróz.

Analyzování symbolů v našich snech se v naší moderní kultuře stalo celkem populární. Je tomu ale opravdu tak, že můžeme původ našich neuróz zjistit ze snu? Můžeme analyzovat symboly a zjistit tak informace skryté hluboko v našem podvědomí?

Většina moderních teorií o snech se přiklání spíše k tomu, že to možné není. Řada expertů však nesouhlasí a uvádějí, podle nich, pádné důvody. Pojďme tedy zjistit, co v jejich podání jednotlivé sny znamenají.

Sny o tom, že padáte z výšky

Jsou celkem běžné. Koluje o nich také mýtus, že když ve snu dopadnete až na zem, tak skutečně zemřete. To samozřejmě není pravda.

Interpretace o těchto snech se shodují na tom, že značí něco ve vašem životě, co není tak, jak byste si představovali. Sny o pádu vám naznačují, že byste si měli pořádně promyslet, jestli to, co děláte, opravdu dělat chcete. Možná je načase znovu zvážit všechny vaše možnosti a vydat se jinou cestou.

Sny o tom, že jste nazí na veřejnosti

Měli jste někdy sen o tom, že jdete do práce nebo do školy, ale najednou si uvědomíte, že na sobě nemáte žádné oblečení? Pokud ano, rozhodně v tom nejste sami. Sny o nahotě na veřejnosti jsou velmi časté.

Podle expertů takovýto sen může naznačovat, že se cítíte jako podvodník, nebo že se zkrátka jen bojíte odhalit světu vaše nedokonalosti.

Sny o tom, že vás někdo pronásleduje

Sny o tom, že vás dohání něco strašného, nahánějí hrůzu velké části populace. Co ale takový sen znamená? Experti na sny prozradili, že pokud se vám zdá o pronásledování, tak se snažíte vyhnout něčemu z vašeho každodenního života.

Sny o padání zubů.

Velmi časté jsou překvapivě i sny o tom, že vám zkrátka vypadají všechny zuby. Tyto sny většinou znamenají, že vám vadí něco na vašem zevnějšku nebo se bojíte, že jste v určité situaci řekli něco nevhodného.

Sny o smrti

Lidé často snějí o smrti někoho jim blízkého a někdy dokonce i o své vlastní. Tyto sny jsou jedny z nejvíce znepokojivých. Tyto sny nám naznačují, že se bojíme nějaké změny v našem životě. Může se jednat o velkou změnu, stejně tak jako o ty menší.

Zdroj: Verywellmind

KAM DÁL: Vstávání brzy ráno pomáhá s depresí i kondičkou. Pozitivních věcí je ale mnohem více