Přemýšlíte, jaké kupovat dárky? Dělejte to podle zvěrokruhu, nemůžete zvolit špatně

Nevíte, co koupit za dárek? Je to jednoduché! Lvy např. potěší cokoliv třpytivého
 

Různá znamení zvěrokruhu potěší různé věci. My víme, které z nich to jsou. Sepsali jsme pro vás podrobný návod na dokonalý dárek! Nevíte, co koupit své kamarádce nebo kolegovi? Nezoufejte! S námi máte vystaráno.

Beran

Berani jsou momentálně nejvíce zaměřeni na svou kariéru a vizáž. Dárek v podobě kávovaru, který každé ráno provoní lahodnou kávou, je skvělou volbou. Pokud ale váš beran kávu nepije, zkuste nějaký krásný doplněk.

Býk

Býci jsou nyní pod vlivem Venuše, planety krásy. To, co teď ocení nejvíce, jsou proto krásné věci. Může to být například kabelka nebo i krásné povlečení z jemného materiálu. Vybírejte pečlivě, na kvalitě záleží.

Blíženci

Blíženci mají nespočet zájmů, nakupování pro ně tedy není nikdy lehkým úkolem. Milují učení všeho druhu. Nová kniha do jejich sbírky je tedy vždy dobrá volba.

Rak

Toto znamení neocení dárek, který byste mohli dát zároveň i své babičce. Dárek pro raka musí být na první pohled speciálně pro něj. Pokud vás ale nic takového nenapadá, vsaďte na zajímavou a originální dekoraci do bytu.

Lev

Lvi se narodili, aby byli hvězdami. Když jim dáte cokoliv, co se třpytí, budete mít úspěch. Tento rok se ale soustředí více i na vztahy. Lvi, co mají partnera, tedy ocení něco, co může využívat i jejich protějšek, třeba měkoučkou deku na lenošení na gauči.

Panna

Panny ocení už jen to, že jste si na ně vzpomněli. Momentálně se zaměřují na své zdraví a celkovou péči o sebe sama. Pokud jim tedy dáte něco, co jim v tom pomůže, budou štěstím bez sebe. Skvělým nápadem je třeba pleťová maska.

Váhy

Toto znamení je asi nejstylovějším znamením zvěrokruhu. Dejte jim tedy cokoliv krásného a stylového! Váhy se nyní soustředí především na rozvoj své kreativní a romantické stránky. Výtvarná sada nebo romantická kniha tedy budou perfektní!

Štír

Štíři většinou o všem do hloubky přemýšlí, nyní se zaměřují obzvlášť na svou rodinu a minulost. Jakýkoliv sentimentální dárek jim tedy udělá neuvěřitelnou radost. Zarámovaná fotografie z vašeho společného zájezdu, na který obě rády vzpomínáte, bude dokonalým dárkem.

Střelec

Toto znamení se nyní soustředí především na výlety v přírodě a poznávání nových přátel. Ideálním dárkem pro střelce tedy může být sportovní batoh nebo i desková hra, kterou si může užít se svými novými známými.

Kozoroh

Kozorozi se nyní zaměřují především na kvalitu. Neznamená to, že za dárek musíte utratit celou svou výplatu, ale přesvědčte se, že je kvalitně zpracován. Třeba ručně vyřezaná dřevěná miska na ovoce kozoroha jistě potěší.

Vodnář

Toto znamení má většinou ty nejpodivnější koníčky, v tom se mu žádné jiné znamení zvěrokruhu nevyrovná. Pokud tedy víte, které to jsou, dejte mu něco, co při nich využije. To bude pro vodnáře ten nejlepší dárek, jaký mu můžete dát.

Ryby

Ryby zkrátka milují všechno, co jim doma vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. Ideálním dárkem pro ně tedy bude svíčka nebo např. difuzér esenciálních olejů.

Zdroj: Elle

KAM DÁL: Vracíte se po covidu zpátky do práce? Máme pro vás tipy, jak se na to připravit