Řidiči, pozor! Aktuální dopravní omezení na D1 a v centru Benešova

Silniční trasa ve směru Praha - Kolín se dočká velké rekonstrukce
  |  

Řidiči projíždějící na dálnici D1 by si měli dát pozor a počítat s dopravním omezením na dvaapadesátém kilometru na odpočívce Střechov u obce Střechov nad Sázavou. Od včerejška až do konce března tam probíhají stavební práce na silnici.

V souvislosti s těmito pracemi je silnice spojující dálniční odpočívku Střechov vpravo a dálniční odpočívku Střechov vlevo na dálnici D1 v části přilehlé k opěře dálničního mostu částečně uzavřena.

Volná průjezdná šířka komunikace je minimálně čtyři metry. Provoz na místě je veden střídavě a pro zvýšení bezpečnosti silničního provozu je v místě uzavírky instalováno dopravní zrcadlo. Probíhajícími stavebními pracemi je ovlivněn jeden směr provozu.

Provoz v centru Benešova komplikuje vynucená objížďka

Obrnit trpělivostí se musí také řidiči projíždějící centrem Benešova. Pokračuje zde částečná uzavírka Vnoučkovy ulice z důvodu výstavby polyfunkčního domu. Doprava na místě funguje jako jednosměrná, a to směrem ulice Pražská k Tyršově ulici.

 

Řidiči musí použít objízdnou trasu z Tyršovy ulice přes Masarykovo náměstí a Malé náměstí, ulicí Pod Brankou a po kruhovém objezdu. V centru Benešova to představuje zhuštění provozu a občasnou tvorbu kolon. Částečná uzavírka Vnoučkovy ulice potrvá do konce listopadu. Stavební práce se dotknou také chodců, kteří jsou nuceni použít chodník na protější straně staveniště.