5 sexy českých političek. Která je NEJ?

Sexy političky vás dostanou na lopatky
  |  

Krása a inteligence! Dokonalá, místy však až vražedná kombinace. Česká politika je plná žen, které mají charisma a sex-appeal. My jsme se zároveň snažili najít takové, které mají moc a vliv. Vyberte s námi jednu, která je prostě NEJ! Nebo to vidíte jinak? 

Krása a moc, obojí mají tyto české poličky. Nemusíte souhlasit s jejich názory, nemusíte podporovat jejich kroky, ale shodnout se na jejich šarmu nebude problémem nikdy. Krásné ženy a politika, to šlo vždycky k sobě. Situace se však trošku mění. Krásné ženy nejsou v politice už jen sexy tvářičkou vedle mocného politika. Samy kandidují a stojí si za svou vizí. Ale ani na muže nezapomínáme, už příště se těšte na sexy muže - politiky.

 • Jaroslava Pokorná Jermanová začínala jako poslankyně a první místopředsedkyně Poslanecké sněmovny. Dělala i starostku, zastupitelku a místopředsedkyni hnutí ANO. Od roku 2016  je zastupitelka a hejtmanka Středočeského kraje. Na to, že je ročník 1970, vypadá pořád báječně a je velmi sexy. 
Jermanová je v současnosti hejtmankou Středočeského kraje
 • Alexandra Udženija je českou političkou česko-srbského původu. Byla obchodní manažerkou a finanční ředitelkou a od roku 2010 zastupitelkou hlavního města Prahy. Od roku 2016 je první místopředsedkyní ODS. Alexandra Udženija nezapře v rysech své tváře česko-srbský původ a jiskru v pohledu. Atletická postava její krásu jen podtrhuje.
Alexandra Udženija nezapře svůj temperament
 • Dita Charanzová je europoslankyní. Dne 25. ledna 2017 byla zvolena místopředsedkyní výboru pro vnitřní trh a ochranu spotřebitele. Dita Charanzová patří ke straně ANO. Jde o klasicky krásnou blondýnku se zelenýma očima a perfektní figurou.
Dita Charanzová je nejen sexy, ale i velmi schopná
 • Kateřina Valachová byla právničkou a v letech 2014 až 2015 byla náměstkyní ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu ČR. Od června 2015 je ministryní školství, mládeže a tělovýchovy ČR v Sobotkově vládě. Je to žena, která bojuje svým přístupem a vizí, nikoliv ženskými zbraněmi. Jako právnička má ostré lokty, které se do politiky hodí. S krásným úsměvem je prostě sexy sympaťačka.
Právnička s jasnou vizí, to je Kateřina Valachová
 • Adriana Krnáčová je ročník 1960, přesto vypadá neskutečně mladě a svěže. Zkusila si roli zastupitelky hlavního města a pracovala i pro českou pobočku Transparency International. V roce 2014 náměstkyní ministra vnitra pro veřejnou správu a legislativu. Stylové brýle a image sexy intelektuálky jí sedí jako málokomu.  
  Adriana Krnáčová má styl
 • Která z političek je nejvíce sexy podle vás?

  Jaroslava Pokorná Jermanová
  11% (33 hlasy)
  Alexandra Udženija
  6% (18 hlasů)
  Dita Charanzová
  53% (152 hlasy)
  Kateřina Valachová
  14% (40 hlasů)
  Adriana Krnáčová
  16% (46 hlasů)
  Celkem hlasů: 289

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru