Ženy si nechávají omladit intimní partie, hlavně stydké pysky. Pomáhá to sexuálnímu prožitku

Dámy, bály byste se toho?
  |  

Mnoha ženám stále přijde trapné, že by se mohly se svými intimními partiemi svěřit do rukou odborníka. Přitom většina z nich alespoň minimálně jednou v životě řešila následky porodu, kde právě tyto určité části "dostávají zabrat". Sexuální život pak často trpí. 

Neinvazivní omlazení ženského genitálu dnes ve světě patří mezi žádaná ošetření, které naleznete v nabídce mnoha renomovaných klinik. Nyní můžete ošetření podstoupit i v České republice. Ošetření pomocí přístroje Protégé INTIMA TM je ideální pro ženy, které nejsou spokojeny se vzhledem svých malých nebo velkých stydkých pysků nebo je trápí ztráta elasticity a pevnosti poševního vchodu po porodu či vlivem stárnutí.

Nejedná se přitom jen o estetické nedostatky. Pro mnohé ženy mohou znamenat potíže v sexuálním životě, nepříjemnou bolest a pokles sebevědomí. Donedávna byla jedinou možností, jak ovlivnit vzhled ženských intimních partií, chirurgická labioplastika. Ne vždy je však operace vhodná, ať už ze zdravotních či jiných důvodů. Navíc operace může být spojena s celou řadou nežádoucích účinků a komplikací.

Bolest? Prý není žádná
Protégé INTIMA TM je přístroj, který nabízí neinvazivní modelaci malých i velkých stydkých pysků bez jakékoli bolesti, anestezie a rekonvalescence. Ošetření funguje na principu současného působení radiofrekvence a ultrazvuku. Díky intenzivnímu působení ve všech vrstvách tkáně dochází k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Tím se zvýší elasticita tkáně v intimních místech a celý genitál je pevnější a růžovější. 

Zákrok je naprosto neinvazivní a ve své podstatě příjemný. Klientka při ošetření cítí pouze teplo, nikoliv však sexuální stimulaci. "Rekonvalescence je nulová, nejedná se o operaci a bezprostředně po zákroku se může ošetřená klientka věnovat běžným aktivitám, a to i sexuálním," usmívá se Alenu Jírů, majitelka Kliniky krásy Anděl.

Pacientka jde hned domů
Mnoho žen si ale klade podstatnou otázku, zda mohou vzniknout nějaké komplikace? "Žádné jsme při správně zvoleném postupu nezaznamenaly. Je určité procento žen, kterým však nelze zákrok provést, a to například ženy s akutními záněty nebo s poruchou srážlivosti krve. Přeci jen se jedná o přístrojové ošetření." Pacientkám této konkrétní kliniky je osmnáct až třiašedesát let. Podle Jírů ale nejčastěji chodí ženy ve věku 35-42 let. 

Největší zájem mají ale ženy po porodech, kterým může tato procedura pomoci také významně vylepšit vzhled čerstvých jizev. První ošetření bylo provedeno 2013. "Jen upozorňuji, že se opravdu nejedná o operaci, pouze o ambulantní zákrok o délce ošetření zhruba dvacet minut," upozorňuje odbornice na krásu. Doporučují se tři až čtyři ošetření, jedno vyjde na tři tisíce korun. 

Co by vám ale zaručeně nemělo uniknout, je, že terapie zvyšuje sexuální prožitek obou partnerů! Výsledný efekt není jen estetický, ale odráží se i ve zvýšeném sebevědomí pacientek a lepším vnímáním sexu. Intenzivní lokální ohřev poševního vchodu zlepšuje průtok krve a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje sexuální satisfakci. Intenzivnější zážitky při milování nepociťují jen samotné ženy, ale i jejich partneři, kteří příjemnou změnu poznají také.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru