5 sexy českých politiků. Který je NEJ?

Je moc sexy, nebo už to je moc...?
09.02.2017 - 12:00   |  

Politici coby mocní muži přitahují pozornost. A protože máloco je tak sexy jako moc, je jasné, že jim na jejich přirozeném sexappealu jen přidá. Co se stane, když se k pozici moci přidá ještě atraktivní zevnějšek? Je tady sexy politik, kterého ženy milují. Kteří jsou ti nejvíc sexy v české politice?

Martin Stropnický je českým hercem, režisérem, spisovatelem a dostal se i k politice. Přestože už není nejmladší, stále si drží jisté charisma. Ve straně ANO dostávají příležitost i lidé, kteří by v jiných stranách tak závratnou kariéru neudělali. Nutno ještě podotknout, že vést ministerstvo obrany je přece jen více "chlapácké" než třeba ministerstvo kultury.

Stropnický v politice rychle zestárl, ale o charisma úplně nepřišel.

 

Martin Kupka začínal jako tiskový mluvčí pražského magistrátu i ministerstva dopravy, ODS i Nečasovy vlády. V současnosti je místopředsedou ODS. V krajských volbách 2016 vedl kandidátku své strany ve Středočeském kraji. Kupka vyzařuje intelekt a jeho úsměv vás, dámy, nutně dostane do kolen.

Milý obličej a nesmělý úsměv, to je zabijácká kombinace.

 

Petr Mach je europoslancem, má ekonomické vzdělání a pracoval i jako poradce Václava Klause. Nijak se netají kritickým postojem k Evropské unii. Jeho vysoká postava, široká ramena a klukovský šarm vás okouzlí.

Kombinace atletické postavy a klukovského kukuče oceníte i u politika.

 

Jakub Janda  
Je mladým nadějným politikem, který se však na relativním začátku kariéry zdiskreditoval. Na veřejnost vyplulo porno video, které natočil jako mladší chlapec. Janda přesto sklízí úspěchy u žen a se skandálem se docela solidně vypořádal. Má zvláštní kouzlo, které nemusí být patrné hned na první pohled.

Janda je mladý, inteligentní a šik.

 

Martin Maleček
Začínal jako předseda hnutí Sdružení občanů Lesné. Od roku 2015 je starosta městské části Brno-sever a od roku 2016 zastupitel a náměstek hejtmana Jihomoravského kraje. Maleček má široký úsměv a jiskru v oku, oboje je velmi sexy.

Jiskra v oku je nepřehlédnutelná.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru