Miss Princess 2017: Malé princezny si užily parádní finále

Holčičky mají zážitek na celý život
Foto: Herminapress
Zobrazit fotogalerii (12)
Holčičky mají zážitek na celý život

Letošní ročník Miss Princess je minulostí. Všem, kdo snad podobnému soutěžení malých holčiček nefandí, bychom poradili jediné: Přijďte se někdy podívat, než budete pomlouvat! Malé princezny si to totiž užily se vším všudy a hvězdami natřískaný podvečer se jim určitě zapíše do pamětí na hodně dlouho.

reklama

V první řadě je třeba říct, že je vlastně úplně jedno, kdo vyhrál. Dívenky v kategoriích 4-7 a 8-12 let byly jedním slovem úžasné. Pro úplnost sice najdete jména vítězek pod článkem, ale tady šlo vážně o něco jiného. "Když vidíte, jak těm holčičkám září oči, nepotřebujete nic víc. To je hlavní důvod, proč tuto soutěž dělám,“ usmívala se spokojená organizátorka Miss Princess Dominika Myslivcová.

Bylo na ní vidět, že i ona celý den se všemi finalistkami velmi prožívala. Aby také ne! Castingů po celé republice objela celou řadu, adeptek na závěrečný podvečer poznala několik stovek. "Mám vždycky největší problém s tím, že bych do finále vzala nejraději úplně všechny. Ale to samozřejmě nejde. Ale každá jedna princezna, která se přihlásila a přišla na casting, si zaslouží obrovské uznání a obdiv. Je úplně jedno, že se nedostala až na vrchol. Já tvrdím, že vyhrály všechny."

Hvězdy a bohatý program

Letos poprvé se finále konalo v Praze, a to rovnou ve velmi reprezentativních prostorách luxusního hotelu Ambassador Zlatá Husa. Svědčí to o skutečnosti, že Miss Princess získává stále větší prestiž. Zaplněný kongresový sál mohl sledovat nejen samotný program, kdy se dívky představily ve volné disciplíně, módní přehlídce nebo třeba při rozhovoru.

Součástí finále byli samozřejmě i hudební hosté. Hitmaker Michal David, skupina Maxim Turbulens nebo zpěvačka Karolína Tothová doplnili už tak elektrizující atmosféru. "Užila jsem si to. Moc ráda jsem u toho byla," potvrdila členka poroty modelka Romana Pavelková, které přitákávala i Česká Miss Andrea Bezděková.

Miss Princess se zúčastnila i malá Vanessa Berousková, která má dost možná nakročeno k úplně jiné kariéře, než je modelingové molo. Jejím tatínek totiž patří do známé rodiny Berousků, maminka je zase z „klanu“ Kočků. Na druhou stranu není zase až tak nezvyklé, že jablko spadne hodně dalko od stromu. Uvidíme tedy, kam to tahle malá kráska dotáhne a v jaké branži se nakonec objeví.

A kdo ví, třeba se jednou nějaká z finalistek Miss Princess dostane až do finále České Miss, tak jako právě Romana nebo Andrea. Zatím si mohou malé kočky užívat dárky od partnerů akce. Jsme rádi, že jsme mohli být jako jeden z mediálních partnerů u toho. Nezbývá, než se už teď těšit na další, jistě stejně úžasný ročník Miss Princess. 

Výsledky Miss Princess 2017

V kategorii 4-7 let 

  • Miss Princess mini: Maruška Dragounová, 4 roky, Ostrava
  • Vicemiss Princess mini: Karolínka Stránská, 5 let Postoloprty
  • Vicemiss Princess mini: Sofinka Švábková, 5 let, Ostrava
  • Miss Dominika Myslivcová - Alexia Lili Krausová, 5 let, Olomouc

    V kategorii 8-12 let 
  • Miss Princess: Daria Molosag, 9 let, Praha
  • Vicemiss Princess - Tiffany Nováková, 11 let, Praha
  • Vicemiss Princess - Adriana Všetečková, 10 let Nový Jáchymov
  • Miss Dominika Myslivcová - Nicol Pattarello, 10 let, Olomouc
reklama
#miss #Miss Princess #soutěž krásy #Myslivcová #malé princezny soutěž #finalistky

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.