U letiště v Ruzyni bouraly dvě Škodovky i odtahová služba vyslaná k nehodě

Zobrazit fotogalerii (10)
  |  

Včera bylo nedaleko pražského letiště poměrně živo. Nejprve došlo k čelnímu střetu dvou osobních aut. Následně havarovala i přivolaná odtahová služba.

Viník nehody má zničené auto, zdravotně nehodu odnesl spolujezdec

„Oznámení jsme přijali včera okolo 12:30 odpoledne. V ulici Aviatické došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel,“ sdělila ČtiDoma tisková mluvčí Iveta Martínková. K nehodě došlo tak, že řidič Škody Fabie vjel do protisměru. Následovala čelní srážka s protijedoucí Škodou SuperB. Fabii střet doslova odmrštil, spolujezdec řidiče pak utrpěl vážná zranění a byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice.

Ulice Aviatická byla průjezdná ve směru k ulici Lipská. Ve směru na ruzyňské letiště došlo k uzavírce. V místě se tvořily dlouhé kolony.

„U obou řidičů byly provedeny orientační dechové zkoušky, které byly negativní. Případem se nadále zabývají policisté z oddělení dopravní nehod, kteří budou zjišťovat příčiny a další okolnosti této dopravní nehody,“ doplňuje Iveta Martínková.

 

Odtahovka vs. autobus

Chvíli po této nehodě havarovala rovněž odtahová služba, která byla na místo přivolána. V ulici K Letišti se střetla s autobusem. Nehoda se obešla bez zranění, potlučený autobus si můžete prohlédnout  v naší fotogalerii.

Čtěte také:

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru